

Fiat Panda
1.2 City Cross | 35dkm | Hoge instap | Airco |
€ 10.950201935.314 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Zitten als een vorst
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 15 maart 2019 |
| APK | 5 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 18.554 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
In het moderne verkeer hebt u achter het stuur van de Fiat Panda altijd de controle. Deze auto komt uit 2019. De auto heeft een opmerkelijk lage kilometerstand van slechts 35314 De motor is zuinig maar pittig, en maakt een vlotte rijstijl mogelijk. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Een optie die de veiligheid verhoogt, is de bediening vanaf het stuur van het audiosysteem. De achteropkomend verkeer waarschuwing is een mooie veiligheidsoptie, die middels sensoren in de gaten houdt wat er onderweg achter u gebeurt. De automatische airconditioning zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. De Fiat is standaard voorzien van: lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Zoals u mag verwachten van deze Fiat Panda is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Een kortere remweg verkleint de kans op een aanrijding. Brake assist helpt actief mee tijdens een noodstop.
We laten u graag een proefrit maken, neemt u contact met ons op?
Welkom bij VDNS Oostendorp Kia Helmond, trotse officiële Kia-dealer én drievoudig winnaar van de European Kia Dealer Award. Een erkenning die we hebben verdiend dankzij onze klantgerichtheid, service en prestaties – iets waar we elke dag opnieuw naar streven.
Wij zijn onderdeel van Oostendorp Automotive waar u alles vindt op het gebied van mobiliteit onder één dak:
Waarom VDNS Oostendorp Kia Helmond?
- Officiële Kia-dealer met jarenlange ervaring
- 3 jaar op rij bekroond als European Kia Dealer
- Nieuwe modellen, scherpe voorraaddeals & privélease
- Eigen werkplaats voor onderhoud, garantie & service
- Alles op één locatie – van aankoop tot aflevering
Het genoemde maandbedrag betreft een vanafprijs en is indicatief. Deze berekening is gebaseerd op een aanbetaling en een slottermijn van circa 20% van de aanschafwaarde. De exacte hoogte van het maandbedrag kan variëren afhankelijk van factoren zoals de looptijd van de financiering, het rentepercentage, de hoogte van de aanbetaling, de gekozen slottermijn en uw persoonlijke (financiële) situatie. Aan deze berekening kunnen geen rechten worden ontleend.
Modelreeks: 2011 - 2025
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 480 kg
Wielbasis: 230 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 129 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Inbegrepen afleverpakket: Bovag garantie 12 maanden:
Afleverpakket Premium.
Nieuwe APK bij aflevering, 12 maanden Bovag garantie, onderhoud volgens fabrieks voorschriften, poetsen, halve tank brandstof volledige uitleg bij levering.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Stellantis Fiat Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.fiat.nl info@fiat.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 102 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.710 x 1.660 x 1.635 mm |
| Draaicirkel | 9,7 m |
| gewicht | 975 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.455 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 225 - 870 l |
| Inhoud brandstoftank | 37 l |
| Topsnelheid | 164 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,0 s |
| Actieradius | 672 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | F |





