

Fiat Fiorino
1.4 Airco NW Riem BTW&BPM VRIJ
€ 7.950201699.281 km
Handmatig
Benzine
Bedrijfswagen
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 22 april 2016 |
| APK | 5 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 15.363 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 96 - € 96 |
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 251 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.368 cc |
| Max. vermogen | 57 kW (78 pk) |
| Max. koppel | 115 Nm |
| gewicht | 1.045 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.680 kg |
| Trekgewicht geremd | 600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Actieradius | 625 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 161 g/km |



