AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check V-89-PNG
FIAT FIORINO | 2016
Deze FIAT FIORINO uit 2016 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 15.363 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 77 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De FIORINO staat nu 8 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 252 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2016
Brandstofbenzine
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1368 cc
Gewicht1045 kg
APK5 februari 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | FIAT |
| Model | FIORINO |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 2.671 |
| Nieuwprijs | € 15.363 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 22 april 2016 |
| Datum eerste registratie Nederland | 20 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 5 februari 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
MOTOR
| Motorcode | 350A1000 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 cc |
| Max. vermogen | 57 kW / 77 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | 161 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.045 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.680 kg |
| Voorasdruk | 900 kg |
| Achterasdruk | 950 kg |
| Trekgewicht geremd | 600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Lengte | 3.864 mm |
| Breedte | 1.716 mm |
| Hoogte | 1.782 mm |
| Wielbasis | 2.510 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...