

Fiat Fiorino
1.4 SX, Airco, betimmering & radio
€ 6.935201599.312 km
Handmatig
Benzine
Bedrijfswagen
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 31 augustus 2015 |
| APK | 16 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 16.983 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 96 - € 96 |
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 251 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.368 cc |
| Max. vermogen | 57 kW (78 pk) |
| Max. koppel | 115 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.864 x 1.716 x 1.721 mm |
| Draaicirkel | 10,0 m |
| gewicht | 1.045 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.680 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Actieradius | 652 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| CO2-uitstoot | 161 g/km |




