Fiat 500e

Icon 42KWH | LED | Pano | Camera | Navi | Carplay | 17"

PoweredBy
Fiat 500e
Icon 42KWH | LED | Pano | Camera | Navi | Carplay | 17"
€ 17.900202560.639 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • BOVAG Garantie

    Storingen, gebreken zonder kosten opgelost

Kenmerken

BrandstofElektrisch
TransmissieAutomatisch
CarrosserieHatchback (3 deuren)
KleurZwart
Aantal zitplaatsen4
Datum eerste toelating 6 oktober 2025
BTW aftrekbaar ja

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Zeeuw Automotive Zwijndrecht

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Fiat 500 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Fiat 500

Omschrijving

Bent u op zoek naar een stijlvolle en milieuvriendelijke auto die perfect aansluit bij uw moderne levensstijl? Dan is de Fiat 500e Icon 42KWH zeker een auto die uw aandacht verdient. Met zijn elegante zwarte kleur en sportieve hatchback carrosserie is deze auto een echte eyecatcher op de weg.

Een van de meest opvallende features van deze Fiat 500e is de automatische airconditioning, waarmee u altijd comfortabel kunt rijden, ongeacht het weer buiten. Daarnaast is de auto uitgerust met een handige houder voor uw smartphone, zodat u altijd veilig en handsfree kunt bellen tijdens het rijden. Het infotainmentsysteem UConnect 5 zorgt ervoor dat u moeiteloos kunt navigeren, genieten van DAB+ radio en eenvoudig verbinding kunt maken via Bluetooth voor handsfree bellen.

Met het Keyless-Entry & Go systeem stapt u gemakkelijk in en uit de auto, zonder dat u de sleutel uit uw zak hoeft te halen. Ook kunt u gebruikmaken van de Smartphone Interface, waarmee u naadloos verbinding kunt maken met uw Apple CarPlay of Android Auto. Het inductielaadstation voor uw smartphone zorgt ervoor dat u altijd opgeladen de weg op gaat.

De lichtmetalen velgen van 17 inch met een diamantfinish geven deze Fiat 500e een extra sportieve uitstraling. De koplampen met LED-verlichting zorgen voor uitstekend zicht, zelfs in het donker. En wat dacht u van het prachtige panoramadak van glas, waardoor u altijd kunt genieten van het uitzicht boven u?

Tot slot is deze Fiat 500e uitgerust met een handige achteruitrijcamera, waardoor inparkeren een fluitje van een cent wordt. Met een vermogen van 118 PK en een kilometerstand van 60639 biedt deze auto niet alleen comfort en stijl, maar ook voldoende power om soepel door het verkeer te manoeuvreren.

Bent u geïnteresseerd in deze Fiat 500e Icon 42KWH met een uitgebreid scala aan luxe opties? Neem dan snel contact op met Zeeuw Automotive via 0786812700 en maak een afspraak voor een proefrit. Deze auto laat zien dat elektrisch rijden niet alleen duurzaam, maar ook stijlvol kan zijn.

Interesse in deze auto? Kom hem in het echt ervaren! Maak snel een afspraak om de auto te bekijken of plan direct een proefrit. Wij staan voor je klaar en zijn bereikbaar via 078 – 681 27 00, info@zeeuw.nl of neem contact met ons op via de contactmogelijkheden op deze pagina.

Zeeuw Automotive is jouw partner in mobiliteit. Welkom bij Zeeuw Automotive.

Bij Zeeuw Automotive is transparantie de norm, ook als het om verkoopprijzen gaat. De getoonde prijs betreft dan ook een verkoopprijs inclusief ons Zeeuw Occasion Servicepakket Standaard. Maar voor maximale zekerheid hebben wij voor jou ook een speciaal Comfort Servicepakket samengesteld. Met dit pakket profiteer je van de beste service en maximale zekerheid.

Het Zeeuw Occasion Servicepakket Standaard bevat: Wettelijke garantie | 85-puntencheck | Nationale Autopas | Reinigen binnen- buitenkant | Service vanuit alle Zeeuw Automotive vestigingen.

Het Zeeuw Occasion Servicepakket Comfort bevat (extra t.o.v. Servicepakket Standaard): 12 maanden BOVAG garantie | Servicebeurt volgens fabrieksvoorschriften van de fabrikant | Professionele poetsbeurt | Halve tank brandstof | Nieuwe APK – €895,-

Deze advertentie en de inhoud ervan is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Het is echter mogelijk dat in de gehanteerde advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires zijn vermeld welke niet op deze specifieke auto aanwezig zijn. Er kunnen derhalve aan de advertentie geen rechten worden ontleend en Zeeuw Automotive kan nooit aansprakelijk worden gesteld voor de inhoud en volledigheid van de verstrekte informatie.

Aanvullende opties en accessoires

Entertainment & Media

  • 6 Luidspreker
  • Radio-ontvangst digitaal (DAB+)

Extra

  • Aandrijvingstype: Frontaandrijving
  • Aansluiting (12V-aansluiting) voor
  • Achteruitrijcamera met 360° Surround View
  • Achteruitrijcamera Park View
  • Automatische begeleidingsfunctie van de verlichting (Follow me home)
  • Buitenspiegel met Afdekkappen zwart
  • Carrosserie: 3-deurs
  • Dashboard gekleurd
  • Elektromotor 87 kW (cont. 43 kW)
  • Geheugenfunctie voor Stoel voor links
  • Houder Smartphone
  • HV-accu 42 kWh (Lithium-Ionen)
  • Inductielaadstation voor Smartphone (Wireless Charging)
  • Infotainment-systeem: UConnect 5 met Navigatiesysteem, DAB+ en Bluetooth-handsfree-installatie (Touchscreen 10,25")
  • Infotainment-systeem: UConnect met DAB+ Radio-ontvangst (Touchscreen 10,25")
  • Inschakelautomaat voor Rijlicht / Lichtsensor
  • Instaplijsten (verchroomd)
  • Instrumentendisplay Kleurendisplay, 7 Inch
  • Keyless-Entry & Go
  • Koplamp H4
  • Laadkabel met Beveiligingscontactstekker (Mode 2)
  • Laadkabel met Type 2-stekker (Mode 3)
  • Lichtmetalen velgen 7x17 (Diamantfinish)
  • Magic-Eye-pakket 1
  • Mobiele online diensten UConnect Live
  • Noodoproepsysteem (eCall)
  • One Pedal Drive (elektronische Gaspedaal)
  • Parkeer-pakket (Parkeerhulp)
  • Parkeerrem elektrisch
  • Rijassistent-systeem Attention-Assist
  • Rijassistent-systeem Autonome noodrem-assistent (AEB)
  • Rijassistent-systeem Dodehoek-assistent
  • Rijassistent-systeem Remassistent
  • Rijassistent-systeem Rijbaanassistentie
  • Rijmodusschakelaar
  • Smartphone Interface (Apple CarPlay & Android Auto)
  • Snellaadfunctie 85 kW (DC)
  • Speciale lak Uni
  • Stoelverstelling voor rechts (4-voudig)
  • Stoel voor links verstelbaar (6-voudig)
  • Stuur (Soft Touch) met Multifunctie
  • Stuurkolom (Stuur) hoogteverstelbaar
  • Style-pakket
  • Transmissie voor Elektrische auto
  • USB-interface
  • Zijbeschermingslijsten zwart glimmend
  • Zijruiten achter en Achterruit verduisterd

Interieur & Comfort

  • Achterbank gedeeld / neerklapbaar
  • Ambienteverlichting
  • Binnenspiegel met Dimautomaat
  • Comfort-pakket
  • Stoelbekleding/kussens: Stof
  • Zonnekleppen met Spiegel (verlicht)

Veiligheid & Techniek

  • Mistachterlicht
  • Passagiersairbag uitschakelbaar

Meer informatie

Wielbasis: 2.322 cm
Interieurkleur: Donker Grijs
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Optioneel afleverpakket (€ 695): Zeeuw Comfort Afleverpakket
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK; Halve tank brandstof, Professionele poetsbeurt, Servicebeurt volgens fabrieksvoorschriften van de fabrikant
Referentienummer: 37254
Kenteken: 500E1013

Specificaties

BrandstofElektrisch
TransmissieAutomatisch
CarrosserieHatchback (3 deuren)
KleurZwart
Aantal zitplaatsen4
Aandrijving voorwielaandrijving
Transmissie Automatisch
Max. vermogen 87 kW (118 pk)
Massa 1.365 kg
Topsnelheid 150 km/h

Opties

Zeeuw Automotive Zwijndrecht

Ohmstraat 1
3335 LT Zwijndrecht
  • Bovag

Wat kost de autoverzekering?

Kenteken
Independer

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Vraag een proefrit aan!

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
Er is iets mis gegaan

Jouw vraag aan Zeeuw Automotive Zwijndrecht

Je wordt teruggebeld

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Bel mij terug...

Je bod op Fiat 500 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Doe een bod op Fiat 500