We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Bovenstaande Fiat 500C Hybrid Dolce Vita betreft een nieuw model, waardoor de auto zowel van binnen als van buiten optisch en technisch is vernieuwd ten opzichte van het vorige model. De auto is uitgevoerd met een 1.0 benzine, 3-cilinder hybrid motor die een vermogen levert van 69 pk. Het voertuig beschikt over elektrische ramen en spiegels, lederen bekleding met diamond stitching, 7" Uconnect multimedia systeem met Apple Carplay/Android Auto + DAB radio, centrale vergrendeling, cruise control, TFT-display met vernieuwde opties zoals o.a. bandenspanningsmeter, lederen stuur met stuurbediening, start/stop systeem, mistlampen, City stuur (wat zorgt voor een dubbele stuurbekrachtiging), ESP, isofix, parkeersensoren, led dagrijverlichting, airco en 15 inch originele velgen. Het cabriodak van deze 500, kan geopend worden in 3 verschillende standen en is bestand tegen alle weersomstandigheden, dan wel de wasstraat.
De auto rijdt, remt en schakelt goed en staat op 4 goede banden. De onderhoudshistorie en kilometers zijn aantoonbaar d.m.v. keuringsrapporten en onderhoudsboekjes.
De 500 is showroomstaat gepoetst en van een afleverbeurt voorzien. Prijs is inclusief 12 maanden garantie.
Inruil van uw Fiat 500 is altijd mogelijk, voor de inruil van andere voertuigen kunt u contact met ons opnemen.
Neem gerust voor meer informatie en vragen, contact met ons op via het telefoonnummer 06-55754426, Facebook, Instagram of via het emailadres ruudcamps@salesucces.com.
Tot snel in onze showroom!
Zie ook onze andere Fiat 500 modellen, ook op zondag bereikbaar. Wij bieden onze auto's aan tegen zeer concurrerende prijzen, maar ook kunt u de Fiat bij ons financieren, zo rijdt u al een Fiat 500 vanaf €49,- per maand.