

Fiat 500
1.2 Automaat|Panodak|Cruisecontrol|incl garantie
€ 13.450201736.240 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 2 augustus 2017 |
| APK | 3 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 15.045 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Een ritje in deze 500 is 100% genieten van de sprankelende energie van deze geweldige auto! Blu Dipinto metallic is de Italiaanse naam voor deze prachtige patrol/blauwe Fiat 500. Italië is het land van hoogstaand design, en juist dat laat zich openbaren in deze mooie 500! Deze mooie Fiat 500 heeft een werkelijk prachtige look en met deze lage kilometerstand is hij bijna niet van nieuw te onderscheiden. Comfort, klasse en karakter komen hier samen. Onze parel heeft alles wat we kunnen verwachten qua uiterlijk, comfort maar ook veiligheid: Onderhoudsboekjes, spiegels in carrosserie kleur, parkeersensoren, cruise control, airco, schitterende lichtmetalen velgen, en een panorama dak voor dat heerlijke ruimtelijke gevoel. De auto is voorzien van een 7-inch touchscreen met navigatie, U-connect, DAB Radio, en nog vele andere opties. Daarnaast is de Fiat uitgerust met half lederen stoelen en een onberispelijk interieur en een lederen multifunctioneel stuurwiel. Met 1 druk op de knop kunt u telefoon en radio bedienen zodat u uw blik op de weg kan houden. Wel zo veilig toch? Met haar zuinige 69 PK motor en een vermogen van 1242 CC biedt deze auto een uitstekende rijervaring en zult u versteld staan hoe prettig deze auto rijdt! Mede door de automatische transmissie is het rijden in deze mooie 500 heel comfortabel en eenvoudig! Tevens krijgt deze auto volgende week een nieuwe distributieriem, onderhoudsbeurt, is de APK nog ruim geldig en je krijgt 6 maanden garantie zodat je zorgeloos kunt genieten van deze leuke auto. Tevens is er de mogelijkheid om de garantie uit te breiden. Bent u nieuwsgierig geworden naar deze beauty? Kom langs voor een proefrit. Bel of app ons op 06 2393 3235
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/45 R15
Laadvermogen: 475 kg
Wielbasis: 230 cm
Interieurkleur: Grey/off white
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Inbegrepen afleverpakket: Damesauto pakket: Auto is rijklaar, netjes schoon en gepoetst, heeft een ruim geldige APK en 6 maanden garantie. En GEEN brandend lampje door een lege tank. En u krijgt een leuk cadeautje!
Wij zijn een autobedrijf gespecialiseerd in damesauto's. Voor een vrouw van een vrouw, U wordt dus ook geholpen door een vrouw. Dames vinden andere dingen belangrijk en wij begrijpen dat. Niet alleen vrouwen maar iedereen is bij ons van harte welkom maar de benadering zal iets anders zijn dan in de gemiddelde autozaak, dit betekend niet dat wij beter zijn, we doen het gewoon net even iets anders! Je zult wel denken: een autobedrijf voor vrouwen, is dat nu wel echt nodig? Nee hoor, net als mooie pumps, make up of een glaasje rode wijn, niet echt nodig maar wel heel fijn! Bent u nieuwsgierig geworden naar ons autobedrijf gespecialiseerd in damesauto's ? Kom gerust langs, de koffie/ thee met wat lekkers staat voor u klaar.
Ook voor het financieren van een occasion bent u bij ons op het juiste adres.
Bent u benieuwd naar het hele verhaal? Neem gerust een kijkje op onze website of op Instagram.
Bent u op zoek naar een leuke damesauto? Primeur: Wees er als eerste bij en kom kijken, wij hebben vaak auto's die nog niet geadverteerd zijn. Wil je weten wat we nieuw binnen hebben of wat nog binnen komt? Bel gerust, dan vertellen we het graag!
Al onze auto's worden met zeer veel zorg geselecteerd en ingekocht. Wij hebben dan ook alleen hele nette en jonge occasions staan met lage kilometerstanden.
Heeft u interesse in één van onze auto's? Om teleurstelling te voorkomen is het verstandig om even te bellen voordat u van huis vertrekt.
Een auto direct op naam is zetten is bij ons mogelijk, ook 's avonds. Mits u even belt om een afspraak te maken.
Ook is het mogelijk om uw auto bij ons in te ruilen. Ook als uw huidige auto niet in onze collectie past proberen wij u een zo reëel mogelijke prijs te bieden.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld zijn wij niet aansprakelijk voor enige schade geleden door het gebruik van deze informatie. Tevens kunnen aan deze informatie geen rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programma fouten. Alle afbeeldingen zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Damesauto
Stakenbergweg 103
8075 PW Elspeet
Tel: 06 2393 3235
Email: info@dames-auto.nl
RDW erkend bedrijf
Op Zondag gesloten
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 102 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.570 x 1.630 x 1.490 mm |
| gewicht | 875 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,9 s |
| Actieradius | 729 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 111 g/km |
| Energielabel | C |





