
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Fiat 500
1.4 T-Jet Abarth 595 Pista 160PK Leer Virtual Dealer Onderhouden
€ 12.4502018134.313 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 11 april 2018 |
| APK | 11 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 30.530 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Fiat 500 1.4 T-Jet Abarth 595 Pista 160PK Leer Virtual Dealer Onderhouden
- Kenteken: S-774-RF
- Merk: Fiat
- Model: 500
- APK tot: 11-11-2026
- Tellerstand: 134313 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2018
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1368 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 312B4000
- Vermogen: 118 kW / 161pk
- Ledig gewicht: 1010 kg
- Max. trekgewicht: 800 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 366 cm
- Breedte: 163 cm
- Hoogte: 1485 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 119 - 129 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
Exterieur
- Achterruitwisser
- Bi-xenon koplampen
- Black Edition
- Black Optic
- Black Style
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Trekhaak ( mogelijk tegen meerprijs )
Infotainment
- Apple CarPlay | Android Auto ( mogelijkheid tegen meerprijs )
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Zwarte Hemelbekleding
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Alle moeite is genomen om de informatie op deze website zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Het getoonde beeldmateriaal is uitsluitend ter illustratie; aan de inhoud kunnen geen rechten worden ontleend. Bij vragen kunt u gerust contact opnemen.
Auto Feitsma
Zoom 16
9231DX Surhuisterveen
0512 236230
info@autofeitsma.nl
autofeitsma.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.368 cc |
| Max. vermogen | 118 kW (161 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.660 x 1.630 x 14.850 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.010 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.425 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 550 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 216 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 583 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Feitsma Automotive B.V.
Zoom 169231 DX Surhuisterveen































































