

Fiat 500
Urban 42 kWh | Camera | Parkeersensoren voor en achter |
€ 17.945202329.562 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 29 juni 2023 |
| APK | 29 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 33.490 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 139 - € 152 |
Fiat heeft een uitstekende reputatie opgebouwd als het gaat om betrouwbare elektrische auto's. Kiest u voor deze 500, dan kiest u voor degelijke techniek van topklasse. Power, stilte en nul procent uitlaatgas krijgt u met de elektromotor. Deze auto is bijna nieuw, ondanks dat hij uit 2023 komt; hij heeft slechts 29562 kilometer afgelegd. Ziet er goed uit, die sportstoelen. Maar waar het om gaat, is de solide zit onder alle omstandigheden. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, sportonderstel, sportinterieur, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Begeef u op de geweldige rit door de digitale wereld van mobiliteit waar alles wat u wenst voor comfort en veiligheid, wordt geprojecteerd op het digitale dashboard. Parkeer en kijk niet om! De achteruitrijcamera doet dat voor u. U weet altijd hoe de auto eraan toe is dankzij Connected Services. Ook handig voor de garage en de wegenwacht. Even de app uitlezen en klaar! U bedient het audio-installatiesysteem met dab-radio via knoppen op het stuur. Zo kunt u steeds uw aandacht gericht houden op de weg. De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Deze auto is voorzien van regensensor, cruise control, sportstuurwiel, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale portiervergrendeling.
Geavanceerde veiligheidssystemen kijken tijdens elke rit met u mee en schatten continu de risico's in. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden. De verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Forward collision warning waarschuwt voor een kop-staart botsing. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Ook stil genieten van elektrisch rijden? Maak een afspraak voor een proefrit!
Modelreeks: apr. 2023 - mrt. 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 326 km
Laadvermogen: 425 kg
Wielbasis: 232 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 138 kWh/100km
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Fabrikant: Jelle Talsma Leeuwarden Saturnusweg 6 8938AW LEEUWARDEN, NL 0582881080 https://www.boschcarservicejelletalsma.nl info@jelletalsma.nl
Jelle Talsma Autobedrijven bestaat al 114 jaar en is een begrip in Friesland met vestigingen in Leeuwarden en Heerenveen. Tevens zijn wij dankzij jarenlange dealerschapen van de merken Fiat, Jeep, Alfa Romeo, Fiat Bedrijfswagens en Lancia specialist geworden van deze merken.
Disclaimer. Ondanks de zorg aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden auto's. Kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten, omissies of onvolkomenheden in de gegevens. Een deel van de informatie wordt automatisch toegevoegd.
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 87 kW (118 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.630 x 1.680 x 1.530 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 1.265 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 550 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 s |
| Actieradius | 326 km |
| Energielabel | A |





