Fiat 500C

La Prima 42 kWh / 1e eigenaar

PoweredBy
Fiat 500C
La Prima 42 kWh / 1e eigenaar
€ 17.950202043.761 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • NAP-Check

    Kilometerstand gecontroleerd

Kenmerken

BrandstofElektrisch
TransmissieAutomatisch
CarrosserieCabriolet (2 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen4
Datum eerste toelating 23 december 2020
APK 23 december 2026
BTW aftrekbaar nee
Catalogusprijs € 37.447
Wegenbelasting/3mnd € 139 - € 152

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Autobedrijf Jacco de Gooijer

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Fiat 500 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Fiat 500

Omschrijving

Zodra de zon zich laat zien, kunt u heerlijk genieten achter het stuur van deze cabriolet. Met zijn krachtige motor en uitstekende wegligging kan deze Fiat 500 C iedere verkeerssituatie aan. Het ruime interieur biedt comfortabel onderdak aan u en uw gezin. Daarbij is het ook nog eens een mooie auto, die zich onderscheidt door zijn stijlvolle vormgeving. En o ja, het lederen interieur is ook een vermelding waard! Met deze auto gaat open rijden wel heel erg eenvoudig: het elektrische dak opent of sluit met een druk op de knop. Tot de uitrusting van deze Fiat behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.

De functie van de 360 graden camera in deze auto is om u een totaaloverzicht van de omgeving te geven, ongeacht hoe smal de straat of parkeerplek is. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Hoe is het met de banden, de accu en andere onderdelen? Connected Services maakt het inzichtelijk, 24/7 via de app. Zuinig, veilig en ontspannen op pad: dat kan dankzij het aanwezige full map navigatiesysteem. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur.

De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Fiat 500 C samen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Vermoeidsheidsherkenning herkent tekenen van vermoeidheid bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er ongelukken gebeuren doordat de bestuurder in slaap valt. Met voorzieningen als dodehoekdetectie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.

Tevens wordt deze auto geleverd met het tellerrapport van Nationale Autopas. Rijden met het ultieme zomergevoel? Ervaar het met een proefrit. Bel nu!

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur

  • Chroom delen exterieur

Infotainment

  • Navigatiesysteem full map

Interieur

  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Stuur verstelbaar

Veiligheid

  • Autonomous Emergency Braking

Overige

  • Bluetooth
  • Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
  • Draadloze telefoonlader
  • Oplaadmogelijkheid
  • Rijstrooksensor met correctie

Meer informatie

Modelreeks: jul. 2020 - 2026
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 425 kg
Wielbasis: 232 cm
Actieradius: 299 km
Interieurkleur: Beige
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 149 kWh/100km
Aantal eigenaren: 2
Fabrikant: Autobedrijf Jacco de Gooijer de Hofstede 43 4033BV LIENDEN, NL 0618996380 http://www.jaccodegooijer.nl info@jaccodegooijer.nl

Bedrijfsinformatie

Wij berekenen €495,- afleveringskosten.

Autobedrijf Jacco de Gooijer is een universeel autobedrijf dat sinds 2012 actief is in de autobranche. Jacco de Gooijer is gespecialiseerd in inkoop en verkoop van jong gebruikte occasions en ons doel is het leveren van kwaliteit in een gemoedelijke sfeer. Door de jarenlange ervaring binnen de automobielbranche zijn wij in staat om de juiste match te maken tussen klant en auto. Naar aanleiding van uw wensen zullen wij de juiste auto uitkiezen of desnoods gaan we op zoek naar de perfecte auto.

Wij plaatsen onze auto's middels een occasion manager platform. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering!

Specificaties

BrandstofElektrisch
TransmissieAutomatisch
CarrosserieCabriolet (2 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen4
Aandrijving Voorwiel
Transmissie Automatisch
Max. vermogen 87 kW (118 pk)
Max. koppel 220 Nm
Lengte x breedte x hoogte 3.630 x 1.680 x 1.530 mm
Draaicirkel 9,3 m
gewicht 1.305 kg
Max. toelaatbare gewicht 1.730 kg
Inhoud bagageruimte 185 - 550 l
Topsnelheid 150 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 9,0 s
Actieradius 299 km
EnergielabelA

Opties

Autobedrijf Jacco de Gooijer

De Hofstede 43
4033 BV Lienden

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Autobedrijf Jacco de Gooijer

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Fiat 500 is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Fiat 500