Fiat 500e

Icon 42 kWh *schuifdak *carplay *camera *17 inch

PoweredBy
Fiat 500e
Icon 42 kWh *schuifdak *carplay *camera *17 inch
€ 19.940202226.876 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • Automatisch

Kenmerken

BrandstofElektrisch
TransmissieAutomatisch
CarrosserieHatchback (3 deuren)
KleurGoud (Metallic)
Aantal zitplaatsen4
Datum eerste toelating 20 januari 2022
APK 20 januari 2026
BTW aftrekbaar nee
Import auto ja
Wegenbelasting/3mnd € 48 - € 52

Omschrijving

Goud met diamant! Wat een rijkdom biedt deze elektrische Fiat 500. En niet alleen door zijn kleur rose gold en zijn 17 inch velgen in diamond finish. Op zich zijn dat al luxe opties. Maar wat denk je van een panoramisch schuifdak? Het comfort-pakket? Of die lage km-stand? En de keurige onderhoudshistorie? Moeten we ook de parkeersensoren vóór en achter noemen? Of de achteruitrijcamera? Allemaal aanwezig hoor. Alsof dat alles nog niet genoeg is, hangen wij er ook nog een mooi prijskaartje aan! Kijk, zo krijg jij goud in handen!

Leukwagentje.nl is gespecialiseerd in Fiat 500 en MINI. Wij hebben altijd circa zeventig auto's op voorraad. Bekijk ons complete aanbod op www.leukwagentje.nl.

Onze score voor klanttevredenheid is uniek. Wij hebben al meer dan 700 recensies mogen ontvangen. En àlle klanten geven ons de maximale score van vijf sterren! Daar zijn we maar wat trots op. Leukwagentje.nl blijft zich inspannen om het zijn klanten helemaal naar de zin te maken.

Inruil en financiering mogelijk! Bereken de maandelijkse kosten eenvoudig met de calculator op onze website.

Voor een proefrit of meer informatie neem contact op met:

Wessel Kok

Leukwagentje.nl
Gildenstraat 10
5492 NN Sint-Oedenrode
+31 (0) 6 573 15 111
wessel@leukwagentje.nl
www.leukwagentje.nl

Zeven dagen per week
van 09:00 tot 20:00 uur
op afspraak geopend

De prijs voor deze auto is inclusief een geldige APK van minimaal zes maanden en de kosten van kenteken en tenaamstelling. Tevens is inbegrepen een voorinspectie plus het controleren en op peil zetten van de vloeistoffen. Daarnaast krijgt de auto een professionele poetsbeurt. De auto wordt aangeboden met de optie Autotrust Garantie, de reparatiekostenverzekering voor occasions. Hiervoor geldt een meerprijs. Ook onderhoud (servicebeurt) bieden wij je graag tegen een meerprijs aan.

Wij maken elke advertentie met de meeste zorgvuldigheid. Het kán echter voorkomen dat uit de automatische voertuiginformatie een optie naar voren komt die helaas toch niet op de auto aanwezig is. Gelukkig gebeurt dat maar héél zelden. Wil je absolute zekerheid? Neem dan een kijkje in onze showroom. Je bent van harte welkom!

#leukwagentje #leukwagentjenl #fiat500 #fiat500e #500e #fiat500specialist #Fiat #500 #fiat500electric #leuk #wagentje #elektrischeauto #elektrischrijden #auto #automaat #500elektrisch #fiat500owners #fiat500lovers #fiat500club #fiat500clubnederland #occasion #automotive #cars #carsofinstagram #carporn #nederland #sintoedenrode

Aanvullende opties en accessoires

Comfort & Interieur

  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Connected services
  • Draadloze telefoonlader
  • Navigatie full map
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Telefoonintegratie premium

Veiligheid

  • Extra getint glas
  • Rijstrooksensor met correctie
  • Vermoeidheids herkenning

Overig

  • Comfort Pack
  • Eye Park Pack
  • Oplaadmogelijkheid
  • Pack Magic Eye (Binnenspiegel automatisch dimmend)

Meer informatie

Technische informatie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 310 km
Aanwezige accu: gekocht
Accu snelladen: ja
Wielbasis: 232 cm

Interieur

Interieurkleur: Antraciet

Verbruik

Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 13,548387096774 kWh/100km

Onderhoud, historie en staat

Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Afleverpakketten

Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket 1: Dit pakket omvat 1. een geldige APK van minimaal zes maanden; 2. de kosten van kenteken en tenaamstelling; 3. een voorinspectie plus het controleren en op peil zetten van de vloeistoffen; 4. een complete professionele poetsbeurt; 5. voldoende brandstof. Tegen meerprijs bieden wij een nóg uitgebreider afleverpakket en/of een aanvullende garantie.

Specificaties

BrandstofElektrisch
TransmissieAutomatisch
CarrosserieHatchback (3 deuren)
KleurGoud (Metallic)
Aantal zitplaatsen4
Aandrijving Voorwiel
Transmissie Automatisch
Max. vermogen 87 kW (118 pk)
Massa 1.265 kg
Topsnelheid 150 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 9,0 s
Actieradius 310 km

Opties

Leukwagentje.nl

Gildenstraat 10
5492 NN Sint-Oedenrode

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Leukwagentje.nl

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Fiat 500 is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Fiat 500