Ferrari F430

Challenge ~Ferrari Munsterhuis~

PoweredBy
Ferrari F430
Challenge ~Ferrari Munsterhuis~
€ 114.950200618.425 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Automatisch

  • Benzine

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieCoupe (2 deuren)
KleurRood
Aantal zitplaatsen2
Datum eerste toelating 23 maart 2006
BTW aftrekbaar nee
Import auto ja

Omschrijving

Deze F430 Challenge is direct beschikbaar.

De F430 Challenge-auto is een aangepaste versie van de Ferrari F430. Ze delen dezelfde 4,3 liter V8-motor, met uitzondering van enkele verbeteringen aan de inlaat- en uitlaatcomponenten en een soortgelijke transmissie. Alleen de hoogste versnellingen van de sequentiële handgeschakelde zesversnellingsbak zijn in de Challenge aangepast om de circuitprestaties te verbeteren. De Ferrari F430 Challenge kan in minder dan 3 seconden van 0 naar 100 km/u gaan en topsnelheden bereiken van meer dan 350 km/u. Dankzij al deze snelheid en kracht is de F430 Challenge niet straatlegaal; het is een voertuig dat alleen op het circuit rijdt.

Binnenin heeft de Ferrari F430 Challenge een spartaans, functioneel interieur. In een poging om het totale gewicht van de auto te verminderen, is er geen tapijt, geluidsisolatie of stereo-installatie, het chassis is van aluminium en de deuren zijn gemaakt van koolstofvezelpanelen. De stoelen zijn minimalistische, ultralichte carbon racestoelen. Veiligheidsvoorzieningen zijn onder meer lichtere Lexan-ramen, zespunts raceharnassen en een volledige rolkooi. Er zitten geen airbags in het racestuur en het kan snel worden verwijderd om het in- en uitstappen te vergemakkelijken.

Race-ready kenmerken zijn onder meer geïntegreerde pitradio knoppen in het stuur en een digitale interface voor het instrumentendisplay. De tractie controle en het stabiliteitssysteem zijn permanent uitgeschakeld en de ‘race’-instellingen voor de versnellingsbak en het motormanagementsysteem zijn permanent geselecteerd. De Ferrari F430 Challenge-ophanging werd aangepast met dubbele draagarmen, schroefveren over dempers en stabilisatorstangen voor een betere wegligging op het circuit.

Een extra set wielen en enkele andere onderdelen zijn bij de auto.

Voor meer informatie:
Rik Hettema r.hettema@munsterhuis.nl
Robin Schurink r.schurink@munsterhuis.nl
Wouter Struik w.struik@munsterhuis.nl
Of bel 074-2555370

Aanvullende opties en accessoires

  • microvezel bekleding

Meer informatie

Modelreeks: nov. 2007 - mei 2010
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Wielbasis: 260 cm
Interieurkleur: Rood
Kenteken: F-430-CH

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieCoupe (2 deuren)
KleurRood
Aantal zitplaatsen2
Aandrijving Achterwiel
Transmissie 6 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 8
Cilinderinhoud 4.308 cc
Max. vermogen 360 kW (490 pk)
Max. koppel 470 Nm
Massa 1.250 kg
Inhoud brandstoftank 95 l
Topsnelheid 320 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 3,6 s
EnergielabelG

Opties

Munsterhuis Sportscars

Goudstraat 31-49
7554 NG Hengelo

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Munsterhuis Sportscars

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Ferrari F430 is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Ferrari F430