DS 3 Crossback

E-Tense Business 50 kWh - Carplay, Navi, Cruise, SOH 88,8%

PoweredBy
DS 3 Crossback
E-Tense Business 50 kWh - Carplay, Navi, Cruise, SOH 88,8%
€ 12.845202099.842 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • NAP-Check

    Kilometerstand gecontroleerd

Kenmerken

BrandstofElektrisch
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurGrijs
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 21 september 2020
APK 22 november 2026
BTW aftrekbaar ja
Wegenbelasting/3mnd € 177 - € 193

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Autobedrijf Zieleman

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op DS 3 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op DS 3

Omschrijving

Leuk dat je kijkt naar onze auto! Deze auto is van de eerste eigenaar, de historie is compleet en is altijd netjes onderhouden. Let op, de auto heeft een netto meeneemprijs van € 12.845,-. Voor de full-serviceprijs (optioneel) betaal je € 13.900,- (nieuwe APK, volledige BOVAG garantie, onderhoudsbeurt en een volledige was- en poetsbeurt). Heb je geen inruil? Dan krijg je van ons €500,- korting op de full serviceprijs. Deze auto is net nieuw binnen, wat betekent dat hij nog niet netjes schoon is gemaakt. Uiteraard wordt hij nog netjes schoongemaakt.

Te koop aangeboden: deze stijlvolle en moderne DS 3 CROSSBACK E-Tense Business 50 kWh SUV uit 2020 in de kleur grijs. Met zijn elegante design en luxe uitstraling is dit een auto die zeker de moeite waard is om te bekijken. Deze DS 3 CROSSBACK is voorzien van een aantal handige accessoires die het rijden nog comfortabeler en plezieriger maken. Zo beschikt deze auto over radio DAB, waarmee je altijd kunt genieten van een helder en storingsvrij geluid. De half lederen bekleding zorgt voor een luxe uitstraling van het interieur en biedt tevens extra comfort tijdens het rijden. Met park control voor en achter en een achteruitrijcamera parkeer je moeiteloos in iedere situatie. Daarnaast zorgen de cruise control en de automatische airconditioning voor een ontspannen en aangename rijervaring. Ook is deze auto voorzien van Apple CarPlay, waardoor je altijd verbonden bent met je favoriete apps en muziek. Deze DS 3 CROSSBACK is 100% dealeronderhouden en heeft nog garantie via BOVAG. Met een kilometerstand van 99842 kilometers is deze auto nog in uitstekende staat en klaar voor vele comfortabele kilometers. De automatische transmissie zorgt voor een soepele en relaxte rijervaring, terwijl het krachtige elektrische systeem zorgt voor een milieuvriendelijke en zuinige rijstijl. Naast de genoemde accessoires, beschikt deze auto ook over Carplay en navigatie, zodat je altijd de weg kunt vinden en verbonden blijft met je persoonlijke content tijdens het rijden. De achteruitrijcamera zorgt ervoor dat inparkeren een fluitje van een cent wordt, terwijl alle modernste technologieën aan boord zijn om jouw rijervaring te optimaliseren. Met zijn krachtige motor, luxe afwerking en moderne snufjes is deze DS 3 CROSSBACK een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar een betrouwbare en comfortabele SUV. Of je nu lange afstanden wilt afleggen of dagelijks gebruik maakt van de auto, deze DS 3 CROSSBACK biedt de perfecte mix van comfort, prestaties en stijl. Ben je geïnteresseerd in deze DS 3 CROSSBACK met alle genoemde specificaties en voordelen? Neem dan snel contact met ons op voor een proefrit en ontdek zelf wat deze moderne SUV te bieden heeft. Met zijn uitstekende staat, luxe afwerking en vele handige opties is deze auto zeker de moeite waard om te bekijken en te ervaren. We verwelkomen je graag in onze showroom voor een nadere kennismaking met deze stijlvolle en moderne auto.

Ben jij op zoek naar een betrouwbare occasion tegen een scherpe prijs? Wij zijn al meer dan 40 jaar lang een vertrouwd familiebedrijf bij jou in de regio. Met meer dan 200 auto’s op voorraad is de kans groot dat jouw droomauto daartussen zit! Wat wij zoal doen bij Autobedrijf Zieleman: Onderhoud en reparatie, banden, wielenwissels, grote en kleine onderhoudsbeurten, complex onderhoud, motoren revisie, airco en uitlijnen bent u bij ons aan het juiste adres. Dus naast een goede auto tegen een scherpe prijs, ben je bij ons ook verzekerd, van uitstekende service achteraf.

Aanvullende opties en accessoires

Entertainment & Media

  • Bluetooth carkit
  • Connected services
  • Navigatiesysteem full map
  • USB aansluiting

Exterieur

  • Mistlampen

Extra

  • 100% dealeronderhouden
  • Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar
  • Park control voor
  • Park control voor en achter
  • Passagiersstoel hoogte verstelbaar

Interieur & Comfort

  • Automatisch dimmende binnenspiegel
  • Extra getint glas achter

Veiligheid & Techniek

  • Autonomous Emergency Braking
  • Gordijn/hoofd airbags achter
  • Oplaadmogelijkheid
  • Rijstrooksensor met correctie

Meer informatie

Optioneel afleverpakket (€ 1.000): Full service pakket
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Referentienummer: 40

Specificaties

BrandstofElektrisch
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurGrijs
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie Automatisch
Max. vermogen 100 kW (136 pk)
Max. koppel 260 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.118 x 1.791 x 1.536 mm
Draaicirkel 10,7 m
gewicht 1.498 kg
Max. toelaatbare gewicht 1.975 kg
Inhoud bagageruimte 350 - 1.050 l
Topsnelheid 150 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 8,7 s
Actieradius 320 km
EnergielabelA

Opties

Autobedrijf Zieleman

Burg. Backxlaan 206
7711 AL Nieuwleusen

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Autobedrijf Zieleman

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op DS 3 is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op DS 3