

Dacia Dokker
1.6 SCe Stepway MINICAMPER
€ 15.9502018147.550 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Camper (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 oktober 2018 |
| APK | 23 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 22.534 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Fraaie Dacia Dokker 1.6 SCe Stepway Minicamper welke door de firma 3dotzero uit Baarn is voorzien van een Mac camperbox. Naast een 2-persoons bed biedt deze box een koelkast, kooktoestel, spoelbak met kraan en stromend water, besteklade en opberglades.
Daarnaast zijn er een walstroomaansluiting met wandcontactdoos 220V + aardlekschakelaar, 12V + USB aansluiting en gordijnen gemonteerd.
Er worden vele accessoires meegeleverd. Denk hierbij aan een Portellone bustent voor het creëren van extra leefruimte, CEE campingstekker, opstapje om makkelijk in te stappen en oprijblokken voor het waterpas zetten van de auto in een bergachtige omgeving.
De auto an sich is ook compleet uitgevoerd. Zaken als navigatiesysteem, cruise control, airconditioning, parkeersensoren, afneembare trekhaak en stoelverwarming zijn aanwezig.
Het idee van dit concept is dat je van je 5-persoons personenauto in een handomdraai een minicamper kan maken.
Ideaal dus als dagelijkse auto.
Al met al "ready to go!"
Welkom bij Eshuis Auto B.V. en Minibusje.com
Dé specialist in minibusjes en minicampers!
Inruil, lease en financiering behoren tot de mogelijkheden. Om teleurstelling te voorkomen, vraag naar de beschikbaarheid. Graag tot ziens in Holten! Tel. 0548-745047
Modelreeks: 2013 - 2020
Laadvermogen: 628 kg
Wielbasis: 281 cm
Aantal slaapplaatsen: 2
Aantal bedden: 1
Bed: Midden (lengte)
Positie keuken: Eind
CO₂-uitstoot (NEDC): 159 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
EU verantwoordelijke: Dacia Nederland Boeingavenue 275 1119 PD Schiphol-Rijk, NL 020-3549418 http://www.dacia.nl klantenservice@dacia.com
Airconditioning: werkt
Bandenset: All-seasonbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Camper (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 156 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.390 x 1.770 x mm |
| gewicht | 1.174 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.802 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 635 kg |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,7 s |
| Actieradius | 806 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| CO2-uitstoot | 159 g/km |
| Energielabel | D |





