PoweredBy
CUPRA Raval
Business 56 kWh 211 PK | Adaptieve Cruise Control | Stoel- & stuurverwarming | Keyless | Achteruitrijcamera |
€ 34.190202612 km
€ 34.190€ 28.375 excl. BTW
E-mail Bellen
CUPRA Raval Business 56 kWh 211 PK | Adaptieve Cruise Control | Stoel- & stuurverwarming | Keyless | Achteruitrijcamera |
 

Kenmerken

  • Bouwjaar

    2026

  • Kilometerstand

    12 km

  • Brandstof

    Elektrisch

  • Transmissie

    Automatisch

  • Vermogen

    155 kW (211 pk)

  • APK geldig tot

    Onbekend

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Van den Brug Heerenveen

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op.

Vraag een proefrit aan!

Je bod op Cupra Raval is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Cupra Raval

Omschrijving

De prijs van deze nieuwe auto is inclusief BTW, BPM, rijklaarmaakkosten, recyclingbijdrage en leges. Hierdoor is de prijs volledig transparant en kom je niet voor verrassingen te staan. Wil je je huidige auto inruilen? Dit is altijd mogelijk. Stuur ons een aantal foto’s van je huidige auto en je ontvangt een eerlijke indicatie van de inruilwaarde van je auto.

Deze auto komt oktober 2026 binnen bij van den Brug en is snel leverbaar!

CUPRA heeft de auto opnieuw uitgevonden. De volledig elektrische CUPRA Raval is duurzaam, maar biedt tegelijk veel rijcomfort en geweldige prestaties. Milieuvriendelijk, stil en uitstekende rijprestaties: dat zijn de voordelen van de elektromotor. Het gaat hier om een nieuwe auto, die uit voorraad leverbaar is. 's Winters komen de verwarmbare voorstoelen heerlijk van pas. Mooi om te zien en heerlijk om in te zitten zijn de sportstoelen, die je onderweg optimale ondersteuning geven. Pak aan, 't is winter! Zo'n verwarmd stuurwiel is dan bijzonder prettig! Ook 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, sportonderstel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten zijn aan boord.

De digitale wereld van mobiliteit verwelkomt jou; op het digitale dashboard wordt alles weergegeven om je rit gemakkelijk en veilig te maken. Bij het inparkeren hoef je het laatste stukje niet te gokken: de achteruitrijcamera kijkt voor je uit. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot jouw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee je comfortabel onderweg bent. Waar je zelf ook bent, je staat altijd in contact met de auto via de app op uw smartphone. Zo controleer je uiteenlopende functies, ook op afstand. Het audio-installatiesysteem met DAB-radio biedt glasheldere geluidskwaliteit. Je bedient dit veilig, via het stuurwiel of met spraakbediening. Deze auto is voorzien van electronic climate control, draadloos opladen, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.

Je geniet nog meer van het rijden met jouw CUPRA omdat je wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merk je bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze CUPRA. Indien je onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Kop-staartbotsingen vormen een belangrijk deel van de meest voorkomende aanrijdingen. De forward collision warning van deze auto voorkomt zulke botsingen geheel of reduceert de ernst van de schade aanzienlijk. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als dodehoekdetectie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, ben je steeds veilig onderweg.

Wordt dit jouw nieuwe auto? We verwelkomen je graag om je deze Raval te laten zien, en dan leggen we je ook uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden.

Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA, Volkswagen Bedrijfswagens en BYD. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten.

Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen.

Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Aanvullende opties en accessoires

  • voorstoelen verwarmd
  • achteruitrij assistent
  • Audio-installatie
  • automatische snelheids begrenzing
  • Autonomous Emergency Braking
  • bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • binnenspiegel automatisch dimmend
  • buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • buitenspiegels in andere kleur
  • diffusor
  • draadloze telefoonlader
  • Extra getint glas
  • hemelbekleding donker
  • multimedia scherm klein
  • oplaadmogelijkheid
  • Rijstrooksensor met correctie
  • smartphone entry
  • stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • uitstap waarschuwing
  • uitwijk assistent
  • Vehicle-to-load

Meer informatie

Algemene informatie

Nieuw: Ja
Referentienummer: 265609
Kenteken: 265609

Technische informatie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 444 km
Accutype: NCM
Accu snellaadtijd (10%-80%): 24 minuten
Wielbasis: 260 cm

Interieur

Interieurkleur: Interieurbekleding pulse

Afleverpakketten

Inbegrepen afleverpakket: Wegrijpakket

Productveiligheid

EU verantwoordelijke: SEAT CUPRA S.A.U. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, ES 00800-60004020 https://www.cupraofficial.com/ customercare@cupraofficial.com

Specificaties

BrandstofElektrisch
TransmissieAutomatisch
CarrosserieHatchback (5 deuren)
KleurZwart (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie Automatisch
Max. vermogen 155 kW (211 pk)
Max. koppel 290 Nm
gewicht 1.610 kg
Topsnelheid 160 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 7,1 s
Actieradius 444 km
EnergielabelA

Opties

Van den Brug Heerenveen

Zilverweg 5
8445 PE Heerenveen

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Van den Brug Heerenveen

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Cupra Raval is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Cupra Raval

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

    Vraag een inruilvoorstel aan