PoweredBy
CUPRA Raval
Business 39 kWh 135 PK | Adaptieve Cruise Control | Stoel- & stuurverwarming | Keyless | Achteruitrijcamera |
€ 29.190202619 km
€ 29.190€ 24.243 excl. BTW
E-mail Bellen
CUPRA Raval Business 39 kWh 135 PK | Adaptieve Cruise Control | Stoel- & stuurverwarming | Keyless | Achteruitrijcamera |
 

Kenmerken

  • Bouwjaar

    2026

  • Kilometerstand

    19 km

  • Brandstof

    Elektrisch

  • Transmissie

    Automatisch

  • Vermogen

    99 kW (135 pk)

  • APK geldig tot

    Onbekend

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Van den Brug Heerenveen

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op.

Vraag een proefrit aan!

Je bod op Cupra Raval is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Cupra Raval

Omschrijving

De prijs van deze nieuwe auto is inclusief BTW, BPM, rijklaarmaakkosten, recyclingbijdrage en leges. Hierdoor is de prijs volledig transparant en kom je niet voor verrassingen te staan. Wil je je huidige auto inruilen? Dit is altijd mogelijk. Stuur ons een aantal foto’s van je huidige auto en je ontvangt een eerlijke indicatie van de inruilwaarde van je auto.

Deze auto komt oktober 2026 binnen bij van den Brug en is snel leverbaar!

Hij biedt volop ruimte, deze CUPRA Raval, en dankzij zijn elektrische aandrijving is er ook plenty vermogen voor een dynamische rijstijl. De modernste techniek is toegepast om jou in alle rust en stilte van de rit te laten genieten. Daarbij zul jij zien dat de tijd om de accu's op te laden enorm meevalt, en dankzij de flinke actieradius hoef je dat ook niet zo vaak te doen. Dit is een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. Ga samen met je bijrijder lekker zitten in de verwarmbare voorstoelen. De sportstoelen houden jou en jouw bijrijder goed op z'n plek tijdens het accelereren en bij het nemen van scherpe bochten. Een verwarmd stuurwiel overbodige luxe? Wacht maar tot het kouder wordt! Bij de uitrusting van deze CUPRA horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, sportonderstel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

Wat ook opvalt, is de strakke en overzichtelijke informatie die het digitale dashboard levert. Soepel inparkeren in de krapste parkeervakken. De achteruitrijcamera maakt het mogelijk. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor je. Je smartphone is tegenwoordig de sleutel tot heel veel. Ook voor deze auto. Remote services, noemen we dat. Waar je ook bent, contact houden is een eitje. Het audio-installatiesysteem (met DAB-ontvangst!) bedien jij met knoppen op het stuur of met stemcommando's. Natuurlijk behoren electronic climate control, draadloos opladen, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel ook tot de uitrusting van deze complete auto.

De automatische veiligheidssystemen in deze CUPRA fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo jou en jouw passagiers te beschermen. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor jou de verkeersborden tijdens de rit en attendeert je erop door ze op het dashboard te projecteren. Deze CUPRA Raval is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als je onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Het risico van een kop-staartbotsing wordt aanzienlijk verminderd door de forward collision warning. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.

Wordt dit jouw nieuwe auto? We verwelkomen je graag om je deze Raval te laten zien, en dan leggen we je ook uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden.

Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA, Volkswagen Bedrijfswagens en BYD. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten.

Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen.

Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Aanvullende opties en accessoires

  • voorstoelen verwarmd
  • achteruitrij assistent
  • Audio-installatie
  • automatische snelheids begrenzing
  • Autonomous Emergency Braking
  • bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • binnenspiegel automatisch dimmend
  • buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • buitenspiegels in andere kleur
  • diffusor
  • draadloze telefoonlader
  • Extra getint glas
  • hemelbekleding donker
  • multimedia scherm klein
  • oplaadmogelijkheid
  • Rijstrooksensor met correctie
  • smartphone entry
  • stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • uitstap waarschuwing
  • uitwijk assistent
  • Vehicle-to-load

Meer informatie

Algemene informatie

Nieuw: Ja
Referentienummer: 259848
Kenteken: 259848

Technische informatie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 326 km
Accutype: lithium-ion
Accu snellaadtijd (10%-80%): 24 minuten
Wielbasis: 260 cm

Interieur

Interieurkleur: Interieurbekleding pulse

Afleverpakketten

Inbegrepen afleverpakket: Wegrijpakket

Productveiligheid

EU verantwoordelijke: SEAT CUPRA S.A.U. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, ES 00800-60004020 https://www.cupraofficial.com/ customercare@cupraofficial.com

Specificaties

BrandstofElektrisch
TransmissieAutomatisch
CarrosserieHatchback (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie Automatisch
Max. vermogen 99 kW (135 pk)
Max. koppel 267 Nm
gewicht 1.589 kg
Topsnelheid 160 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 9,5 s
Actieradius 326 km
EnergielabelA

Opties

Van den Brug Heerenveen

Zilverweg 5
8445 PE Heerenveen

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Van den Brug Heerenveen

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Cupra Raval is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Cupra Raval

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

    Vraag een inruilvoorstel aan