CUPRA Leon

1.4 e-Hybrid VZ Performance | Adaptieve Cruise Control | Apple Carplay/Android Auto | DAB | Verwarmde Sportstoelen | Achteruitrijcamera |

PoweredBy
CUPRA Leon
1.4 e-Hybrid VZ Performance | Adaptieve Cruise Control | Apple Carplay/Android Auto | DAB | Verwarmde Sportstoelen | Achteruitrijcamera |
€ 24.899202176.058 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • Automatisch

Kenmerken

BrandstofBenzine/ Elektriciteit
TransmissieAutomatisch
CarrosserieStationwagen (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 23 februari 2021
APK 23 februari 2025
BTW aftrekbaar nee
Catalogusprijs € 43.014
Wegenbelasting/3mnd € 201 - € 222

Omschrijving

Voor deze CUPRA Leon Sportstourer moet u snel zijn, want die gaat aandacht krijgen. Net binnen, maar daar blijft-ie niet lang! Deze hybride auto beschikt over een verbrandingsmotor én een elektromotor. Daardoor rijdt de auto zeer comfortabel en is tegelijk zuinig in het verbruik. Lekker hoor, die verwarmbare voorstoelen. Helemaal op koude dagen. De sportstoelen zorgen voor een strak uiterlijk én een uitstekende zitsteun. Daglicht valt vrij binnen door het elektrisch bediende glazen panoramadak. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Zo'n verwarmd stuurwiel is een comfortabele extra, zeker in de winter. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, adaptief dempingsysteem, aluminium dakrailing, elektrisch inklapbare buitenspiegels en extra getint glas.

De indeling van het digitale dashboard is zo ingericht dat u met één blik precies weet wat u weten wilt. Een onopvallend paaltje of een overstekend kind achter de auto brengt risico's met zich mee. Gelukkig laat de achteruitrijcamera feilloos zien of alles veilig is. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Na een lange werkdag in de file: daar zit niemand op te wachten. Gelukkig helpt de file assistent een handje. Het radarsysteem meet de ruimte tot de voorligger en bewaakt de juiste afstand. Stilstaan? Dan remt en stopt de auto vanzelf. Praat tegen deze auto en de auto doet wat u wilt dankzij de ingebouwde spraakbediening. De CUPRA is standaard voorzien van: connected drive services, full map navigatiesysteem, electronic climate control, draadloos opladen, DAB ontvangst en regensensor.

De intelligente veiligheidssystemen in deze auto waken continu over uw veiligheid. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. De forward collision warning reduceert het gevaar van een botsing met een voorligger significant. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.

Om deze auto echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.

Bij MAX'S wordt de auto standaard volgens de wettelijke voorwaarden afgeleverd.

Mocht u de auto nog completer afgeleverd willen hebben, dan kunt u altijd kiezen voor het afleverpakket vanaf 995,=
Dit pakket bestaat uit:

- 12 maanden BOVAG-garantie
- Minimaal 2 jaar garantie mogelijk i.c.m. onze allrisk GEMAX'SPOLIS.
Kijk voor meer informatie op www.gemaxspolis.nl
- Volledige controle
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Minimaal 1 jaar APK
- Volle tank
- Het in-en exterieur wordt professioneel gereinigd

Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor u samenstellen, zijn fouten in de advertentie zoals specificaties, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud. Wij adviseren u daarom om zaken die voor u van invloed zijn op uw aankoopbeslissing voor aankoop te controleren.

LIFE IS TOO SHORT TO BUY BORING CARS!

Ik ben MAX’S en ben onderdeel van de Nieuwenhuijse Groep. Ik heet je welkom in mijn moderne garage waar ik alles in huis heb. Occasions met een goed verhaal, perfect onderhouden met een eerlijke prijs. En een team van vakkundige monteurs en technici, die je onderhoud en reparatie van dealerkwaliteit garanderen.

Bij MAX’S bieden we een totaal pakket aan:
- In onze ruime werkplaats staan onze monteurs klaar voor het onderhoud aan uw auto, het vernieuwen van de APK en schadeherstel.
- De GEMAX’S POLIS: Extra garantie is handig als je opeens langs de weg staat met een spontaan technisch defect aan je auto. Was je daar maar voor verzekerd. Dat kan! Met onze allrisk verzekering verlengen wij de garantie tot minimaal 2 jaar (24 maanden) en dit kan oplopen tot maximaal 10 JAAR! De enige allrisk autoverzekering met minimaal 2 jaar extra garantie*.
- Het MAX’S onderhoudsabonnement: Met het MAX’S Mobility onderhoudsabonnement weet je waar jij financieel aan toe bent! Met dit abonnement betaal je namelijk per maand voor het onderhoud aan jouw auto. En dat gaat verder dan alleen de onderhoudsbeurt, want ook de verplichte APK keuring, het vervangen van remblokken, de remschijven of de distributieriem zijn in dit abonnement inbegrepen. Dit zijn vervangingen die vaak meer kosten dan de onderhoudsbeurt zelf.

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur

  • Extra getint glas
  • buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • buitenspiegels met verlichting
  • LED mistlampen

Infotainment

  • Navigatiesysteem full map
  • connected services
  • draadloze telefoonlader
  • WiFi voorbereiding

Interieur & Comfort

  • voorstoelen verwarmd
  • airco separaat achter
  • binnenspiegel automatisch dimmend
  • lendesteunen (verstelbaar)
  • passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk

Veiligheid

  • file assistent
  • Rijstrooksensor met correctie
  • uitwijk assistent
  • achteruitrij assistent
  • Autonomous Emergency Braking
  • centrale airbag voor
  • vermoeidheids herkenning
  • vervolgbotsing preventie

Overig

  • Instructieboekjes aanwezig
  • oplaadmogelijkheid
  • Rookvrij
  • Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar

Meer informatie

Algemene informatie

Modelreeks: 2020 - 2024

Technische informatie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 59 km
Laadvermogen: 473 kg
Wielbasis: 268 cm

Milieu en verbruik

Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 15,5 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP

Staat

Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Afleverpakketten

Inbegrepen afleverpakket: Zo meenemen!: Met nieuwe apk!

Overige informatie

Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee

Specificaties

BrandstofBenzine/ Elektriciteit
TransmissieAutomatisch
CarrosserieStationwagen (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 6 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.395 cc
Max. vermogen 180 kW (245 pk)
Max. koppel 250 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.660 x 1.800 x 1.463 mm
Draaicirkel 10,5 m
Massa 1.617 kg
Max. toelaatbare massa 2.090 kg
Aanhangermassa geremd 1.500 kg
Aanhangermassa ongeremd 750 kg
Inhoud bagageruimte 470 l
Inhoud brandstoftank 40 l
Topsnelheid 225 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 6,7 s
Brandstofverbruik gecombineerd 1,4 l/100km (1 op 71,4)
CO2-uitstoot 31 g/km
EnergielabelA

Opties

MAX'S Mobility

Paramariboweg 84
7333 PB Apeldoorn

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan MAX'S Mobility

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Cupra Leon is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Cupra Leon