CUPRA Formentor

1.5 TSI e-Hybrid 272pk VZ | Trekhaak | Elekt. verst. bestuurdersstoel | Dynamic Chassis Control | 360° Camera | Elektrische achterklep |

PoweredBy
CUPRA Formentor
1.5 TSI e-Hybrid 272pk VZ | Trekhaak | Elekt. verst. bestuurdersstoel | Dynamic Chassis Control | 360° Camera | Elektrische achterklep |
€ 46.90020254.488 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • Automatisch

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurZwart (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 12 juni 2025
APK 12 juni 2029
BTW aftrekbaar ja
Wegenbelasting/3mnd € 307 - € 335

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Van den Brug Heerenveen

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Cupra Formentor is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Cupra Formentor

Omschrijving

Een auto is meer dan een vervoermiddel. De juiste auto kan jouw leven verrijken, door zijn comfort, zijn smaakvolle vormgeving en door de rijervaring die hij biedt. Dat geldt bijvoorbeeld voor deze CUPRA Formentor, die uitblinkt door zijn design maar vooral ook om zijn rijkwaliteiten. Op de teller van deze auto staat slechts 4488 kilometer. In deze auto vind je een benzinemotor en een automatische transmissie. In de verwarmbare voorstoelen zitten is elke keer een welkom gevoel. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Comfortabel houvast krijg je van het verwarmd stuurwiel. Koplampen voorzien van de allernieuwste lichttechniek, matrix LED-verlichting. Tot de uitrusting behoren ook 19 inch lichtmetalen velgen, adaptief dempingsysteem, trailer assistent, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

Dankzij het digitale dashboard lees je alle benodigde info gemakkelijk en overzichtelijk af. Het gebruik van de 360 graden camera op deze auto zorgt voor een groter gezichtsveld en helpt de dode hoeken te elimineren. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot jouw voorligger. Even niks om achter de auto te hangen? Dan is de elektrisch inklapbare trekhaak superhandig. Je kunt het audio-installatiesysteem met DAB-ontvangst en het navigatiesysteem bedienen met de knoppen op het stuur of zelf met je stem. De uitrusting van deze CUPRA is met automatische airconditioning, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel behoorlijk compleet.

Geavanceerde veiligheidssystemen kijken tijdens elke rit met je mee en schatten continu de risico's in. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze CUPRA. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. Ook als jouw aandacht even verslapt, blijft de forward collision warning bij de wekker. Dreigt er een botsing met een voor- of tegenligger, dan waarschuwt het systeem direct. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze CUPRA bovendien dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.

Maak nu een afspraak voor een proefrit!

Wil je je huidige auto inruilen? Dit is altijd mogelijk. Stuur ons een aantal foto’s van je huidige auto en je ontvangt een eerlijke indicatie van de inruilwaarde van je auto.

Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA en Volkswagen Bedrijfswagens. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten.

Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen.

Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Aanvullende opties en accessoires

  • Dynamic Chassis Control
  • Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
  • Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19"
  • matrix LED koplampen
  • voorstoelen verwarmd
  • airco separaat achter
  • aluminium interieur afwerking
  • Audio-installatie
  • automatische snelheids begrenzing
  • binnenspiegel automatisch dimmend
  • buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
  • buitenspiegels in andere kleur
  • centrale airbag voor
  • Drive Pakket (Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, achteruitrij assistent, actieve noodgeval assistent, parkeer assistent, uitstap waarschuwing)
  • Elektronisch sper differentieel
  • Extra getint glas
  • glans exterieur delen
  • hemelbekleding donker
  • LED mistlampen
  • Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
  • parkeersensor voor en achter
  • passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Premium sportstoelen
  • Rijstrooksensor met correctie
  • schakelmogelijkheid aan stuurwiel
  • stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Trekhaak-pakket (Trekhaak uitklapbaar, aanhanger assistent)

Meer informatie

Technische informatie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
Accu laden: 11 kW, compleet vol in 2 uur en 30 minuten
Accu snelladen: 50 kW
Wielbasis: 268 cm

Interieur

Interieurkleur: Dinamica Black Soul

Milieu en verbruik

Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 18,2 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP

Garantie

Fabrieksgarantie tot: 12-06-2027

Beschikbare afleverpakketten:

  • Wegrijpakket (inbegrepen):
  • Afleverpakket A - zonder onderhoudsbeurt (€ 395 meerprijs):
    -Vloeistof controle
    -25 liter brandstof

Identificatie

Referentienummer: 069781
Kenteken: 069781

Productveiligheid

EU verantwoordelijke: SEAT CUPRA S.A.U. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, NL 00800-60004020 https://www.cupraofficial.com/ customercare@cupraofficial.com

Overige informatie

Minimale laadtijd AC vanaf: 0
Minimale laadtijd AC tot: 100
Minimale laadtijd DC vanaf: 10
Minimale laadtijd DC tot: 80
Minimale laadtijd DC van 10% tot 80%: 26 min

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurZwart (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 6 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.498 cc
Max. vermogen 200 kW (272 pk)
Max. koppel 400 Nm
gewicht 1.749 kg
Trekgewicht geremd 1.700 kg
Trekgewicht ongeremd 750 kg
Inhoud brandstoftank 40 l
Topsnelheid 220 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 7,2 s
Actieradius 116 km
Brandstofverbruik gecombineerd 0,4 l/100km (1 op 250,0)
CO2-uitstoot 10 g/km
EnergielabelA

Opties

Van den Brug Heerenveen

Zilverweg 5
8445 PE Heerenveen

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Van den Brug Heerenveen

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Cupra Formentor is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Cupra Formentor