We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Citroën C3 1.2 PureTech S&S Live (2020) | 74.000 km | CarPlay | Cruise Control | Nette staat
Bent u op zoek naar een moderne, zuinige en comfortabele hatchback? Dan is deze Citroën C3 1.2 PureTech S&S Live uit 2020 zeker het bekijken waard. Met slechts 74.000 kilometer op de teller, een aantoonbare onderhoudshistorie en een nette staat van onderhoud biedt deze C3 veel rijplezier voor een aantrekkelijke prijs. APK tot en met 2028.
De zuinige en betrouwbare 1.2 PureTech benzinemotor in combinatie met het Start & Stop-systeem zorgt voor lage gebruikskosten en een prettige rijervaring, zowel in de stad als op de snelweg.
Uitgerust met onder andere:
? Apple CarPlay
? Lane Assist (rijstrookassistent)
? Airconditioning
? Groot multimedia touchscreen
? Cruise Control
? Bluetooth telefoon- en audiostreaming
? Elektrische ramen
? Centrale deurvergrendeling
? Multifunctioneel stuurwiel
? USB-aansluiting
? Start & Stop-systeem
? En nog veel meer!
Deze Citroën C3 combineert een modern uiterlijk met veel comfort, handige technologie en een verrassend ruime binnenruimte. De auto is netjes onderhouden en de volledige onderhoudshistorie is aanwezig, wat extra vertrouwen geeft voor de volgende eigenaar.
Kortom: een complete, betrouwbare en zuinige auto die direct klaar is voor vele zorgeloze kilometers.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie, een bezichtiging of een proefrit.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overig
Grote scherm
USB-Poort
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 560 kg
Wielbasis: 254 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Bedrijfsinformatie
Deze auto komt in aanmerking voor diverse garantiepakketten.
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Auto Financieren? Zowel particulier als zakelijk is dit mogelijk bij ons.
Alle aankoopkeuringen zijn toegestaan.
Op basis hiervan kunnen wij vooraf beoordelen of inruil mogelijk is en zo teleurstellingen te voorkomen.
Mocht u een auto willen inruilen dan ontvangen wij graag vóór uw bezoek enkele duidelijke foto's van het in- en exterieur, kilometerstand en vermeld daarbij eventuele beschadigingen en of mankementen. Foto's kunt u sturen via WhatsApp naar 0634402250 of mailen naar Info@gevautomotive.nl.
Op basis hiervan kunnen wij vooraf beoordelen of inruil mogelijk is en zo teleurstellingen te voorkomen.
WIJ WERKEN UITSLUITEND OP AFSPRAAK! IN DE AVONDEN OF OP ZONDAG BEZICHTIGEN IS MOGELIJK.
GELIEVE EERST TE BELLEN VOOR EEN AFSPRAAK OM TELEURSTELLINGEN TE VOORKOMEN.
Voor meer informatie over deze auto kunt u contact opnemen met ons.
Tel : +31 (0)6 34402250 of Mail : info@gevautomotive.nl
Deze advertentie en de inhoud ervan is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Het is echter mogelijk dat in de gehanteerde advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires zijn vermeld welke niet op deze specifieke auto aanwezig zijn. Er kunnen derhalve aan de advertentie geen rechten worden ontleend en GEV Automotive kan nooit aansprakelijk worden gesteld voor de inhoud en volledigheid van de verstrekte informatie.