We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Nieuw binnen, Nette C3 voorzien van leuke opties en luxe interieur
Citroen C3 1.4 VTi Dynamique NAP APK DEALERONDERHOUDEN PDC
Kenteken: 62-LLK-3
Merk: Citroen
Model: C3
APK tot: 24-06-2027
Tellerstand: 132000 KM
Carrosserievorm: Hatchback
Aantal deuren: 5
Brandstofsoort: Benzine
Bouwjaar: 2010
Transmissie: Handgeschakeld
Kleur: wit
Motorinhoud: 1397 cc
Aantal cilinders: 4
Motorcode: 8FR
Vermogen: 72 kW / 98pk
Ledig gewicht: 1050 kg
Max. trekgewicht: 1150 kg
Aantal zitplaatsen: 5
Verbruik: 5.8 l/100 km
BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
Lengte: 394 cm
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - 129 per kwartaal
Emissieklasse: Euro 5
Pakket: Club Pack
Airco automatisch
Armsteun voor
Pakket: Pack City
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Elektrische ramen voor en achter
Parkeersensor achter
Comfort
Boordcomputer
Cruise control
Exterieur
Achterruitwisser
Buitenspiegel rechts
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Centrale vergrendeling
Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Getint glas
Mistlampen voor
Infotainment
Radio-CD/MP3 speler
Interieur
Achterbank in delen neerklapbaar
Airco
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Elektrische ramen voor
Stuur leder
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging
Velours bekleding
Overige
Anti Blokkeer Systeem
Bestuurdersairbag
Brake Assist System
Elektronische remkrachtverdeling
Hoofd airbag(s) achter
Hoofd airbag(s) voor
Passagiersairbag
Zij airbag(s) voor
Veiligheid
Alarm klasse 1(startblokkering)
Hij zorgt voor een ontspannen rijervaring, deze Citroen C3. Het is een auto uit 2010. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Verder is de Citroen uitgerust met: getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Met de cruise control komt u bijna nog fitter aan dan u vertrekt. Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. Deze Citroen is voorzien van lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Brake assist herkent een noodsituatie en voert de remdruk op om de remweg te verkorten.
Hebt u interesse in deze auto? Neem nu contact met ons op en we zetten hem klaar voor een proefrit.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.