

Citroën C3 Aircross
1.2 PureTech 130pk/LEER/360CMRA/DEALER
€ 9.950201899.251 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 januari 2018 |
| APK | 28 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 29.840 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Citroen C3 Aircross 1.2 130pk, Dealer onderhouden, 360 achteruit camera, Leder bekleding, Line assist.
Citroen C3 Aircross 1.2 PureTech 130pk/LEER/360CMRA/DEALER
Pakket: Pack Ambiance
Pakket: Pack City Camera
Pakket: Pack Smile
Pakket: Pack Safety
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Laat u niets wijsmaken, deze Citroen C3 Aircross biedt alles wat u van een auto verlangt. Deze auto uit 2018 heeft 99251 kilometer gelopen. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Hoge kwaliteit is ook binnenin aanwezig. Kijkt u maar naar de leren bekleding! Bij de uitrusting van deze Citroen horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Parkeer en kijk niet om! De achteruitrijcamera doet dat voor u. Spraaksturing is onderdeel van de uitrusting van deze auto. Met uw stem kunt u de belangrijkste voertuigfuncties bedienen. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. De conditie van deze auto is 24/7 inzichtelijk dankzij Connected Services. Muziek luisteren wordt genieten met het high performance audiosysteem. Natuurlijk behoren full map navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, regensensor, cruise control en keyless entry ook tot de uitrusting van deze complete auto.
In de Citroen C3 Aircross heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. In het instrumentarium laat de verkeersborddetectie de actuele verkeersborden zien. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Het risico van een kop-staartbotsing wordt aanzienlijk verminderd door de forward collision warning. In deze Citroen vinden we verder een hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit met deze Citroen te reserveren.
Op afspraak open !!
Alpha Carcenter B.V.
Chemieweg 215
1422DX Uithoorn
06-16086546
info@alpha-carcenter.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.160 x 1.770 x 1.637 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.163 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.795 kg |
| Trekgewicht geremd | 840 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 - 1.289 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 199 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Actieradius | 882 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | D |




