

Citroën C1
1.0-12V Ambiance 5-deurs - Elektrsiche ramen - APK
€ 1.7502007182.483 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 31 januari 2007 |
| APK | 1 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 10.539 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Klein in formaat, klein in verbruik, klein in wegenbelasting. En volwassen in prestaties en ruimte. De aandrijving van deze Citroen wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
Optisch niet de mooiste, maar motorisch goed
Om deze Citroen echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
Onze prijzen zijn exclusief afleverkosten!
Modelreeks: 2005 - 2008
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 410 kg
Wielbasis: 234 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 109 g/km
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
EU verantwoordelijke: Stellantis Citroen Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.citroen.nl info@citroen.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 50 kW (68 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.440 x 1.630 x 1.465 mm |
| Draaicirkel | 9,5 m |
| gewicht | 780 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.190 kg |
| Inhoud bagageruimte | 139 - 712 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,7 s |
| Actieradius | 760 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | A |



