

Citroën C1
1.0-12V Ambiance/AIRCO/APK 01-2027/INRUILKOOPJE/ RIJDT GOED/
€ 1.7772008299.235 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 22 oktober 2008 |
| APK | 12 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 11.709 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Hierbij bieden wij een leuke Citroen C1 1.0-12V Ambiance uit 10-2008 aan. De auto rijdt en schakelt goed en ziet er zowel van binnen als van buiten netjes uit. Er staat 299234 km, met logisch Nationale Auto Pas Certificaat (NAP), op de teller en de auto is APK gekeurd tot en met 12-01-2027.
De genoemde prijs in de advertentie is inclusief gratis op naam zetten en wij rekenen GEEN aflever- en/of kosten rijklaar maken!
Voor INFORMATIE EN/OF VRAGEN over deze occasion kunt u telefonisch contact opnemen met onze verkoopadviseur via telefoonnummer 06 - 33 33 69 69, of per email info@autobedrijfhelder.nl.
AUTO INRUILEN? Dat is altijd mogelijk!
PROEFRIT MAKEN? U bent welkom!
AUTO FINANCIEREN? Neem contact op met onze verkoopadviseur voor de mogelijkheden.
OPENINGSTIJDEN -UITSLUITEND OP AFSPRAAK-
Ma t/m Vr: 10:00 - 17:30
Zaterdag: 10:00 - 16:30
Zondag: Gesloten
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 155/65 R14
Laadvermogen: 410 kg
Wielbasis: 234 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Standaard afleverpakket: Prijs inclusief auto te naam stellen en GEEN afleverkosten en/of kosten rijklaar maken.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 50 kW (68 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.430 x 1.630 x 1.470 mm |
| Draaicirkel | 9,5 m |
| gewicht | 780 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.190 kg |
| Inhoud bagageruimte | 139 - 712 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,7 s |
| Actieradius | 760 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 108 g/km |
| Energielabel | A |



