

Citroën C1
1.0-12V Ambiance
€ 1.9502011220.473 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 6 januari 2011 |
| APK | 22 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 10.485 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Leuke Citroën C1 1.0-12V Ambiance met o.a. Stuurbekrachtiging, Radio met Bluetooth, Lichtmetaal, Elektrische ramen en nog meer!
Citroën C1 1.0-12V Ambiance Bluetooth/APK/Stuurbekrachtiging
Nette en goed uitgevoerde 5-deurs Citroën C1 1.0-12V Ambiance. Zowel optisch als technisch is de auto in goede staat.
De Citroën is uitgerust met diverse leuke opties, waaronder radio met Bluetooth, elektrische ramen, stuurbekrachtiging, centrale vergrendeling, toerenteller, extra getint glas achter, lichtmetalen velgen en nog veel meer!
Technisch is de auto in goede staat. De koppeling is reeds vervangen. Ook is de APK nog geldig tot 22 september 2026.
De tellerstand staat op 'onlogisch' door een typefout (zie datumregistratie 06-09-2025 op het tellerrapport). Er is een correctie aangevraagd bij het RDW. De auto is in principe gewoon NAP.
De totaalprijs voor deze leuke 5-deurs Citroën C1 inclusief afleverpakket 'Standaard' t.w.v. €45,- bedraagt €1.995,-.
Bent u op zoek naar een sportief ogende, compacte auto met leuke opties en welke goed onderhouden is? Dan is deze Citroën C1 echt wat voor u!
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Geïnteresseerd?
Bent u geïnteresseerd en wilt u langskomen om te kijken en/of een proefrit te maken? Dit kan bij ons enkel op afspraak! Neem altijd vooraf contact op via:
Tel: 0850607758 (ook via WhatsApp)
E-mail: info@envomotive.nl
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende afleverpakketten:
Standaard (verplicht) - €45,-
- Auto's ouder dan 12 jaar en/of 200.000km
- Geldige APK
- Vloeistoffen controle
- Tenaamstelling voertuig
- Gewassen en schoongemaakt
- Geen garantie
Standaard + APK - €295,-
- Auto's ouder dan 12 jaar en/of 200.000km
- Nieuwe APK inclusief evt. reparatiekosten
- Vloeistoffen controle
- Tenaamstelling voertuig
- Gewassen en schoongemaakt
- Geen garantie
Verzekering
Om u veilig opweg te helpen kijken we graag met u mee bij het regelen van uw verzekering. Envo Motive vergelijkt samen met u diverse verzekeringen om u zo de beste prijs/kwaliteitsverhouding te kunnen geven.
Uiteraard is inruil van uw huidige auto altijd bespreekbaar. Wij kunnen uw auto 24/7 vrijwaren en op naam zetten.
Alle auto's worden zonder garantie verkocht, tenzij anders vermeld. Op sommige auto's is Autotrust garantie tegen meerprijs mogelijk. Vraag naar de mogelijkheden bij de auto waar u geïnteresseerd in bent.
Ontdek Envo Motive - Uw Vertrouwde Partner Voor Occasions Met Nét Dat Beetje Extra!
Envo Motive is een autobedrijf in Assen dat gespecialiseerd is in het kopen en verkopen van occasions met nét dat beetje extra. Of het nu gaat om een uniek exemplaar of een auto met nét die extra optie, u vindt het bij Envo Motive. Met een persoonlijke aanpak leveren wij auto's met oog voor detail. En dat zie je!
Daarnaast doen wij ook zoekopdrachten om uw perfecte auto te vinden. Met eerlijke deals en begeleiding bij elke stap helpen we u bij het vinden van uw droomauto. Neem vandaag nog contact met ons op!
Uw auto financieren of leasen? Ook hierbij helpen we u graag verder met een passende offerte voor zowel private lease, financial lease als operational lease.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact met ons op voor aanvullende vragen.
Vanwege onze snelwisselende voorraad adviseren wij u om vooraf telefonisch contact met ons op te nemen.
Envo Motive
Tel: 0850607758
E-mail: info@envomotive.nl
Kijk voor ons gehele aanbod eens op onze website.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 50 kW (68 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.440 x 1.630 x 14.700 mm |
| Draaicirkel | 9,5 m |
| gewicht | 805 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.190 kg |
| Inhoud bagageruimte | 139 - 751 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,7 s |
| Actieradius | 777 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| CO2-uitstoot | 103 g/km |
| Energielabel | A |





