

Citroën C1
1.0-12V Séduction
€ 1.9992007161.067 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Geel |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 27 september 2007 |
| APK | 17 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Te koop bij ons deze zeer leuke Citroën C1 1.0-12V Séduction uit bouwjaar 2007 en bovendien Zuinig & betrouwbaar.
Kenteken: XK-498-G
Bouwjaar: 2007
Kleur: Geel
Brandstof: Benzine
Carrosserie: Hatchback (5-deurs)
Deze Citroën C1 verkeert in een bijzonder nette staat, zowel van binnen als van buiten. Het interieur is rookvrij en ziet er keurig uit. Ook het lakwerk is netjes onderhouden.
De auto is uitgerust met een zuinige en betrouwbare 1.0 benzinemotor met een onderhoudsvrije distributieketting – ideaal voor voordelig rijden. Dankzij zijn compacte formaat is hij perfect voor zowel stadsverkeer als langere ritten.
Extra’s en kenmerken:
Stuurbekrachtiging
Lichtmetalen velgen
Vier goede banden (merk: Semperit)
Recent APK goedgekeurd
Kortom: een leuke, betrouwbare en zuinige auto waar je nog jarenlang rijplezier van kunt hebben.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 410 kg
Wielbasis: 234 cm
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1
De auto is al erg netjes maar voor € 250,- extra is hij ook nog eens professioneel gepolijst, zodat hij weer nagenoeg in nieuwstaat is.
Het inruilen van uw huidige auto is zeker mogelijk.
Bel 06-38530222 voor een afspraak, of kom vrijblijvend langs voor een proefrit.
Dit mag ook op afspraak in de avonduren.
Vanwege de drukte het liefst op zaterdag op afspraak, wij nemen ook graag de tijd voor u.
Ons adres Stikker 12 5721 VD Asten
Met vriendelijke groet John Lans AutoCentrum Asten.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Geel |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 50 kW (68 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.435 x 1.630 x 1.465 mm |
| Draaicirkel | 9,5 m |
| gewicht | 780 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.190 kg |
| Inhoud bagageruimte | 139 - 712 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,7 s |
| Actieradius | 760 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | A |



