

Citroën C1
1.0-12V Ambiance | Elektrische ramen voor
€ 3.9002007151.504 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 31 januari 2007 |
| APK | 16 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 11.860 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Laat u verrassen door deze Citroën C1. Het is een auto die dankzij zijn uitgekiende concept praktisch is in het gebruik, maar tevens veilig en comfortabel. Deze Citroën heeft 151504 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2007. Met zijn pittige benzinemotor stuurt u deze auto gemakkelijk en vlot door het verkeer.
Met het bijgeleverde tellerrapport van Nationale Autopas weet u dat de kilometerstand van deze auto zuiver is. Even bellen voor een afspraak en deze Citroën staat voor u klaar!
Modelreeks: jun. 2005 - nov. 2008
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 415 kg
Wielbasis: 234 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Aantal eigenaren: 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Serva B.V. Amersfoort Nijverheidsweg-Noord 24 3812PM AMERSFOORT, NL 033-4603000 http://www.servamobility.nl info@servamobility.nl
U bent van harte welkom bij Serva, uw Volvo dealer. Kom langs voor een uitstekende aanbieding. Bel direct voor een afspraak: 033-460 30 00. Alle moeite is genomen om de informatie op internet zo nauwkeurig en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 50 kW (68 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.440 x 1.630 x 1.470 mm |
| Draaicirkel | 9,5 m |
| gewicht | 775 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.190 kg |
| Inhoud bagageruimte | 139 - 712 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,7 s |
| Actieradius | 760 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | A |



