

BYD Seal U
1.5 T DM-i AWD Design NAVI | PANO | LED | CAMERA
€ 40.90020261.000 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 april 2026 |
| APK | 16 april 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 45.110 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 414 - € 453 |
Deze Seal U DM-I betreft een rijdende company car, vraag ons naar de actuele kilometerstand en beschikbaarheid.
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met BYD Utrecht afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar info@byd-utrecht.nl
BYD Utrecht behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane is officieel dealer van BYD. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen merkonafhankelijke leasemaatschappij en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre-inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Graag tot ziens!
Laadvermogen: 435 kg
Wielbasis: 277 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Leaseprijs: full operational lease € 759 p/m (60 maanden, 10.000 km); private lease € 799 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: BYD Nederland Scorpius 112 2132 LR Hoofddorp, NL 085-0848371 www.byd.nl info@byd.nl
Minimale laadtijd van 15% tot 100%: 120 min
Minimale snellaadtijd van 30% tot 80%: 35 min
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 238 kW (324 pk) |
| Max. koppel | 550 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.780 x 1.890 x 1.670 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 2.075 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.510 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 425 - 1.440 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 s |
| Actieradius | 80 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 23 g/km |
| Energielabel | A |




