

BYD Seal U
1.5 DM-i FWD Boost | 18,3 kWh | 87km WLTP
€ 31.950202524.203 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 april 2025 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
BYD Seal U DM-i Boost – Luxe Plug-in Hybride SUV
Binnenkort beschikbaar (Juni 2026): deze stijlvolle en rijk uitgeruste BYD Seal U DM-i Boost uit 2025. Een comfortabele SUV met krachtige hybride aandrijving, lage gebruikskosten en de luxe die je van BYD mag verwachten.
Belangrijkste specificaties
160 kW (218 pk)
Plug-in hybride benzine
Automaat
Bouwjaar 2025
Kilometerstand: 22.899 km
18,3 kWh accupakket
Elektrisch rijden voor dagelijkse ritten
BTW-auto
Uitvoering & opties
Groot draaibaar touchscreen
Adaptive Cruise Control
360° camera
Panoramadak
Elektrisch verstelbare stoelen
Stoelverwarming
Keyless entry & start
Apple CarPlay / Android Auto
LED verlichting
Lichtmetalen velgen
Diverse rijassistentiesystemen
De BYD Seal U DM-i Boost combineert elektrisch rijden met de vrijheid van een benzinemotor voor langere afstanden. Dankzij de stille aandrijving, ruime binnenruimte en complete uitrusting is dit een ideale gezins- of zakelijke SUV.
Zuinig, comfortabel en verrassend compleet uitgevoerd.
Interesse?
Neem vrijblijvend contact op voor meer informatie, beschikbaarheid of een proefrit.
Van Driel Automotive! Sinds 2012 hét adres voor onderhoud en verkoop van jonge gebruikte én nieuwe auto’s.
In onze showroom aan de Jacobus Spijkerdreef 10 in Hoofddorp, staan altijd rond de 120 occasions op een nieuwe eigenaar te wachten. Op dit adres is ook Van Driel Lease B.V. gevestigd. Geïnteresseerd in lease? Informeer naar de mogelijkheden van leaseconstructies voor nieuwe en ‘jong’ gebruikte auto’s. Verder vind je onze autoverhuurafdeling ‘Oscar’ en de marketingafdeling op de Jacobus Spijkerdreef 10, Hoofddorp.
Voor onderhoud en reparaties ga je naar de Opaallaan 2-6 in Hoofddorp. In onze hypermoderne werkplaats staat een team van 18 technici klaar. Zij verzorgen onderhoud (mét behoud van fabrieksgarantie), klein schadeherstel en (complexere) reparaties, diagnoses, revisies en EV- onderhoud. Bovendien zorgt dit team voor het (handmatig) wassen van je auto en detailing.
Deze advertentie en de inhoud ervan is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Het is echter mogelijk dat in de gehanteerde advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires zijn vermeld welke niet op deze specifieke auto aanwezig zijn.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 277 cm
Interieurkleur: Zwart leder
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Schone en gewassen auto, Technische controle
Fabrikant: Van Driel Automotive B.V. Opaallaan 2-6 2132XT HOOFDDORP, NL 0237370115 https://www.vandrielautomotive.com info@vandrielautomotive.com
Minimale laadtijd van 15% tot 100%: 120 min
Minimale snellaadtijd van 30% tot 80%: 35 min
Neem voor meer informatie contact op met Jelle Damhuis
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| gewicht | 1.915 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 80 km |
| CO2-uitstoot | 16 g/km |
| Energielabel | A |




