

BYD Seal U
1.5 DM-i FWD NAVI|PANO|360 CAMERA|LEDER|INFINITY|FABRIEKSGARANTIE TOT 2032|218PK
€ 33.9002026205 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 februari 2026 |
| APK | 13 februari 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Byd SEAL U. De aandrijving van deze Byd wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. 's Winters komen de verwarmbare voorstoelen heerlijk van pas. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Maximaal daglicht, royaal uitzicht: het glazen panoramadak zorgt ervoor! Ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen horen tot de voorzieningen op deze auto.
Het digitale dashboard stelt u in staat uw cockpitinterface te personaliseren. De 360 graden camera op deze auto is een innovatieve functie die de obstakels rondom de auto in beeld brengt voor een optimaal zicht. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. De speciale app verbindt met Connected Services, die de status van vitale functies bijhoudt en waarschuwt als u bijvoorbeeld moet tanken, de bandenspanning moet controleren of olie moet bijvullen. Smakelijke subs en knisperend hoog: het high performance audiosysteem geeft elke frequentie een kwaliteitsbehandeling voor akoestisch genieten onderweg. Natuurlijk behoren dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control, draadloos opladen en DAB ontvangst ook tot de uitrusting van deze complete auto.
U geniet nog meer van het rijden met uw Byd omdat u wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. U hoeft onderweg uw hoofd nooit te draaien of uw blik te verplaatsen om dashboard-info af te lezen. De head-up display projecteert alles op de voorruit. U kunt rijden als een jachtpiloot. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, accident avoidance system, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist en vermoeidheidsherkenning.
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Nieuw: Ja
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/50 R19
Laadvermogen: 435 kg
Wielbasis: 277 cm
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 23,8 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie: Huisgarantie
Wij staan als autobedrijf garant voor:
- Jong gebruikte occasions van dealerkwaliteit -
- Financieringsmogelijkheden (vraag naar de voorwaarden) -
- ANWB, DEKRA, of andere aankoopkeuringen zijn altijd mogelijk -
U bent van harte welkom in onze showroom !
openingstijden maandag t/m vrijdag:
09:00 - 17:00
zaterdag
10:00 - 17:00
's avonds en zondag op afspraak
0267620990
Getoonde advertenties en de foto's zijn op basis van een ALL-IN prijs, De prijs is dus zonder bijkomende (onverwachte kosten).
Er kunnen geen rechten worden ontleend over de informatie en foto's in onze advertenties.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.780 x 1.890 x 1.670 mm |
| gewicht | 1.915 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 77 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 0,9 l/100km (1 op 111,1) |
| Energielabel | A |




