
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

BYD Atto 3
EVO Design 74.8 kWh | Demo | rijklaaprijs !
€ 38.94020263.838 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 april 2026 |
| APK | 17 april 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 40.740 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 252 - € 276 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
Infotainment
- Audio-installatie
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
- smartphone entry
Interieur & Comfort
- kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd en geventileerd
- stuur kunstleder
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- centrale airbag voor
- Rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
Overig
- 11 kW lader
- Instructieboekjes aanwezig
- Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- Rookvrij
- Vehicle-to-load
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Actieradius: 510 km
Accutype: lithium-ion
Accu snellaadtijd (10%-80%): 25 minuten
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 272 cm
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BYD Nederland Scorpius 112 2132 LR Hoofddorp, NL 085-0848371 www.byd.nl info@byd.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 230 kW (313 pk) |
| Max. koppel | 380 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.460 x 1.880 x 1.615 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.855 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.410 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 490 - 1.360 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,5 s |
| Actieradius | 510 km |
| Energielabel | A |
Opties
Oostendorp BYD Den Bosch
Afrikalaan 165232 BD Den Bosch


























