
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

BYD Atto 2
DM-i Boost DEMO | NIEUW | 1000 km | Apple Carplay | Navigatie | 360 graden camera
€ 33.24020263.500 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 februari 2026 |
| APK | 18 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 32.240 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
Infotainment
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
- smartphone entry
Interieur & Comfort
- kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur kunstleder
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
Overig
- interieur andere kleur
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- Vehicle-to-load
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 1000 km (90 km elektrisch)
Laadvermogen: 515 kg
Wielbasis: 262 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: ADG Dreams:
All-in rijklaar prijsBij ADG Groep geloven we dat je met vertrouwen in je nieuwe BYD moet stappen. Vertrouwen in de auto én in ons. Daarom leveren we elke auto met aandacht af – en is het afleverpakket gewoon bij de prijs inbegrepen.
Gecontroleerde kilometerstand360 graden checkOnderhoudsbeurt volgens fabrieksschemaHybride zekerheidscheckKoppeling BYD app & persoonlijke rijwijzingSOH-rapport (State of Health accu)Volledige poetsbehandeling in- en exterieur6 jaar of 150.000 km fabrieksgarantie8 jaar of 250.000 km garantie op de accuAPK minimaal 12 maanden geldig12 maanden pechhulp in heel Europa14 dagen omruilgarantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK; RDW-leges
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BYD Nederland Scorpius 112 2132 LR Hoofddorp, NL 085-0848371 www.byd.nl info@byd.nl
Overige informatie
Minimale laadtijd van 15% tot 100%: 180 min
Bandenset: Zomerbanden
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 156 kW (212 pk) |
| Max. koppel | 122 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.330 x 1.830 x 1.675 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.595 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.110 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 425 - 1.335 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Actieradius | 90 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,8 l/100km (1 op 55,6) |
| CO2-uitstoot | 41 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
ADG Meppel Zwolle BYD
Blankenstein 5107943 PA Meppel














































