
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
BYD Atto 2
1.5 DM-i Boost | Panoramadak | 360 graden camera | Stoel/stuurverwarming | Google Maps Navigatie

BYD Atto 2
1.5 DM-i Boost | Panoramadak | 360 graden camera | Stoel/stuurverwarming | Google Maps Navigatie
€ 30.20020261.750 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 maart 2026 |
| APK | 11 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 28.490 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Welkom bij het ADG Occasion Centrum – Gedreven door aandacht
U bekijkt nu een auto die met zorg is geselecteerd en volledig rijklaar staat. Wij geloven dat vertrouwen begint bij transparantie – daarom bieden wij u altijd een eerlijk en duidelijk aanbod zonder verrassingen.
Bij aankoop kunt u kiezen voor een optioneel afleverpakket van €599, waarmee u profiteert van:
- 12 maanden garantie en een onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Een nieuwe APK en 1 jaar pechhulp
- Een professioneel gereinigd interieur én exterieur
- Een halve tank brandstof, zodat u direct zorgeloos op weg kunt
Op onze eigen website is dit afleverpakket altijd al inbegrepen in de prijs, zodat u precies weet waar u aan toe bent.
Met 7 vestigingen in Emmen, Assen, Groningen, Veendam, Meppel en Hoogeveen kiest u zelf waar u de auto ophaalt – wat ú het beste uitkomt. Wij staan klaar om al uw vragen te beantwoorden en nemen graag de tijd voor een duidelijke uitleg, proefrit en persoonlijk advies.
Aandacht voor kwaliteit. Aandacht voor uw mobiliteit. Aandacht voor ú.
Ervaar het zelf en stap met een gerust gevoel in uw nieuwe occasion!
Adres- en contactgegevens:
Koldingweg 29,
9723 HL Groningen
Tel: 050 549 50 60
E-mail: BYD@adggroep.nl
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
Infotainment
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
- smartphone entry
Interieur & Comfort
- kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur kunstleder
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
Overig
- interieur andere kleur
- oplaadmogelijkheid
- Vehicle-to-load
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 515 kg
Wielbasis: 262 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: ADG Dreams:
All-in rijklaar prijsBij ADG Groep geloven we dat je met vertrouwen in je nieuwe BYD moet stappen. Vertrouwen in de auto én in ons. Daarom leveren we elke auto met aandacht af – en is het afleverpakket van €599 gewoon bij de prijs inbegrepen.
Gecontroleerde kilometerstand360 graden checkOnderhoudsbeurt volgens fabrieksschemaHybride zekerheidscheckKoppeling BYD app & persoonlijke rijwijzingSOH-rapport (State of Health accu)Volledige poetsbehandeling in- en exterieur6 jaar of 150.000 km fabrieksgarantie8 jaar of 250.000 km garantie op de accuAPK minimaal 12 maanden geldig12 maanden pechhulp in heel Europa14 dagen omruilgarantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BYD Nederland Scorpius 112 2132 LR Hoofddorp, NL 085-0848371 www.byd.nl info@byd.nl
Overige informatie
Minimale laadtijd van 15% tot 100%: 180 min
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 156 kW (212 pk) |
| Max. koppel | 122 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.330 x 1.830 x 1.675 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.595 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.110 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 425 - 1.335 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Actieradius | 90 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,8 l/100km (1 op 55,6) |
| CO2-uitstoot | 41 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
ADG Groningen BYD & Occasion Center
Koldingweg 299723 HL Groningen















































