

BMW X5
XDrive45e M-Sport, SkyLounge, Laser, ACC, H&K, BTW, Bomvol
€ 45.9502021177.473 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 juli 2021 |
| APK | 11 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 90.279 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 495 - € 541 |
Zeer mooie, Dealer onderhouden BMW X5 45E M-sport met zeer veel opties in nagenoeg perfecte staat. In 2022 ingevoerd vanuit Duitsland met 14000km. Daarna nog 160000km gereden in 3 jaar. Dus alleen maar snelwegkilometers. Perfect Dealer onderhouden. Onderhoudshistorie is compleet aanwezig inclusief alle facturen.
Zeer mooie opties. Zo is de auto uitgerust met een Skylounge panoramadak, Glasapplicatie Craftedclarity, Adaptive Cruise Controle met stuurhulp, Laser koplampen, M-pakket, Harman/Kardon geluidsinstallatie, Carplay, Head-up Display, Verwarmbare en koelende Bekerhouders Stuurverwarming, Stoelverwarming voor en achter inclusief de armsteunen, Elektrische Trekhaak, Driving assistant proffesional, Keyless entry, Elektrische achterklep, enz. De volledige optielijst staat hieronder.
Dit betreft een zeer mooi exemplaar.
Wij rijden op dit moment zelf met deze auto. Dus voor een afspraak tot bezichtiging graag tijdig bellen.
De prijs is inclusief BTW
Inruil en financiering mogelijk
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
01CB CO2 omvang
01XN 21" lichtm.velg Y-spaak 741M noodloop
0258 Banden met noodloopeigenschappen
02PA Wielbout met slot
02VB Bandenspanningsweergave
0302 Alarmsysteem
0337 M Sportpakket
03DS BMW Display Key
0407 Glazen panoramadak Sky Lounge
0417 Zonnerolgardijn deur achter
0420 Verduisterde ruiten
0428 Gevarendriehoek en verbandspakket
0459 Stoelverstelling elektrisch met memory
04A2 Glasapplicatie Craftedclarity
04FL Travel & Comfort Rail systeem
04HB Warmtecomfortpakket voor
04NB Autom.airconditioning met 4-zoneregeling
04T8 Uitgebreid spiegelpakket
04UR Sfeerverlichting
05A1 LED Mistlamp
05AL Active Protection
05AU Driving Assistant Professional
05DN Parkeerhulpsysteem Plus
0654 DAB-Tuner (voorbereid voor DAB+)
06AE Teleservices
06AG eDrive diensten
06C4 Connected Package Professional
0710 M leerstuurwiel
0760 Hoogglans Shadow line
07M9 M Schadow Line met uitgebreide scope
0801 Duitsland-uitvoering
0879 Boorddocumentatie Duits
08R9 Koelmiddel R1234yf
0925 Dummy-SALAPA
09WL Groepering WLTP
0C27 arktis-grau Brillanteffekt
01DF Emissienorm EU6 rde II
0230 Extra pakket EU-specifiek
02NH -sportrem
02TB Sport aut. transmissie
02VR Niveauregeling voor twee assen
0322 Comforttoegang
03AC Aanhangwagenkoppeling
03MC M dakreling, Shadow Line
0413 Bagagenet
0418 Kofferruimtepakket
0423 Vloermat velours
044A Bekerhouder met instelbare temperatuur
0481 Sportstoel
04AW Dashboard Sensatec
04HA Stoelverwarming voor en achter
04MC Interieursierlijst Carbon Fibre
04NE Blow-By verwarmer
04U9 Akoestische voetgangersbescherming
0548 Kilometersnelheidsmeter
05AC Grootlichtassistent
05AQ Active Guard Plus
05AZ BMW Laserlicht
0610 Head-Up Display
0688 Harman/Kardon Surround Sound systeem
06AF Wettelijke noodoproep
06AK Connected Drive Services
06U3 BMW Live Cockpit Professional
0715 M aerodynamiek-kit
0775 Dakhemel antraciet
07R7 Innovatiespakket
0851 Taal Duits
08KA Olieverversingsinterval 24 mnd/30.000 km
08TF Actieve voetgangersbescherming
09AA Bescherming buitenzijde
A080 AGM-accu 80 Ah
MAH9 Leder Vernasca zwart naad bruin
Bandenmaat voor: 275/40 R21
Bandenmaat achter: 315/35 R21
Laadvermogen: 740 kg
Wielbasis: 298 cm
Aantal fasen acculader: 1
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 29,7 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 3 (2 handzenders)
Wij zijn alleen op afspraak geopend. Bel 06-51932518 voor een afspraak.
Al onze auto's worden geleverd met een afleveringsbeurt en een geldige APK. Garantiepakketten zijn tegen meerprijs mogelijk.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.998 cc |
| Max. vermogen | 290 kW (395 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.920 x 2.000 x 1.750 mm |
| gewicht | 2.410 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.150 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1.720 l |
| Inhoud brandstoftank | 69 l |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,6 s |
| Actieradius | 75 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 40 g/km |
| Energielabel | A |





