
BMW X5
xDrive45e High Executive M-Sport | PANO | 360° | HUD | H&K | LUCHTVERING | STOELMASSAGE. | STOELVENT. | STOEL- EN STUURVERW. | TREKHAAK

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 mei 2023 |
| APK | 1 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 117.889 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 495 - € 541 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 22 inch
- Raamomlijsting hoogglans zwart
Infotainment
- Audio installatie premium
- Navigatiesysteem full map + hard disk
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Harman Kardon audio
- Luxe lederen bekleding
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- uitwijk assistent
Overige
- Afdaal assistent
- Bluetooth
- Comfort Access pakket (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing)
- CoPilot Pack (Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, Rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent)
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Driving Assistant Plus (Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, Rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent)
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- microvezel bekleding
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- Stoelen-pakket
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Warmtecomfort pakket (uitwijk assistent)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2019 - mrt. 2023
Modelcode: G05
Technische informatie
Actieradius: 102 km
Laadvermogen: 740 kg
Wielbasis: 298 cm
Interieur
Interieurkleur: Bruin
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie
Leaseprijs: € 888 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf A. van Rijswijk Zoutendijk 2 4264KH VEEN, NL 0416319900 http://www.vanrijswijkautos.nl verkoop@vanrijswijkautos.nl
Overige informatie
Verbruik combinatierit: 235 kWh/100km
Prijs incl. verkooppakket 4 (BOVAG-garantie) is € 58.195,-.
Een echt goede auto biedt meer dan alleen maar hoge prestaties en een comfortabele rit. Zo'n auto verrijkt uw leven door een optimale combinatie van doordachte vormgeving en hoogstaande techniek. Deze BMW X5 is daar een goed voorbeeld van. Elektrisch rijden of toch benzine? Voor allebei is iets te zeggen. Daarom biedt de hybride motor van deze BMW X5 de keus. Het kan niet op: een fraai lederen interieur, zeeën van licht met het elektrisch bediende glazen panorama dak en probleemloos in- en uitladen met de elektrisch bedienbare achterklep. Voorin is het 's winters genieten met de verwarmbare voorstoelen. Deze hebben bovendien een massagefunctie, zodat bestuurder en bijrijder altijd fit en soepel uitstappen. Neem plaats op de comfortabele stoelen. Dankzij de elektrische bediening en het geheugen is het eenvoudig om hierin de beste zitpositie te vinden. Als autorijden zijdezacht kan zijn, dan is het hier zeker het geval: daar zorgen de de luchtvering en de comfortstoelen voor. Laat ze achterin ook maar genieten: deze BMW X5 is uitgevoerd met een verwarmde achterbank. Bij de uitrusting van deze BMW horen onder meer 22 inch lichtmetalen velgen, LED-koplampen, adaptief dempingsysteem, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Praktisch, helder en uitermate handig is het digitale dashboard. Alle functies haarscherp in beeld! Met de 360 graden camera kunt u elk detail rond de auto zien, waardoor mogelijke schade door verkeerd inschatten van afstanden vermeden wordt. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Intelligente spraakbediening herkent uw commando's en voert opdrachten snel en soepel uit. Hoe is het met de banden, de accu en andere onderdelen? Connected Services maakt het inzichtelijk, 24/7 via de app. Ook Harman Kardon-audiosysteem, navigatiesysteem met harde schijf, achteropkomend verkeer waarschuwing, kruisend verkeer detectie, automatische airconditioning en schakelpaddles aan het stuur horen tot de voorzieningen op deze auto.
In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. Belangrijke ritfuncties permanent in uw zichtveld: dat is het voordeel van de head-up display. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Het forward collision warning-systeem is constant alert en detecteert via sensor de afstand tot voorliggers. Wordt die te klein, dan volgt een automatische waarschuwing. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Neem contact op voor een afspraak en laat een proefrit het bewijs leveren!
Bedrijfsinformatie
Stuur de foto's van uw inruilauto naar ons WhatsApp nummer 06-22055070 (alleen WhatsApp).
Kijk op www.vanrijswijkautos.nl voor een volledige omschrijving + 360 graden foto's of download onze APP!
Wij zijn een BOVAG autobedrijf en leveren uitsluitend auto's van dealerkwaliteit. Onze auto's zijn voorzien van een onderhoudshistorie zodat alles is te verifiëren.
Voor Financial Lease en financiering, www.vra-lease.nl.
Bovenstaande informatie is met zorg opgesteld, maar daaraan kunnen geen rechten worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten zijn dan ook voorbehouden.


BMW X5 - Afscheid Duurtest
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.998 cc |
| Max. vermogen | 210 kW (286 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.920 x 2.000 x 1.750 mm |
| gewicht | 2.410 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.150 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1.720 l |
| Inhoud brandstoftank | 69 l |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,6 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 29 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Autobedrijf A. van Rijswijk
Zoutendijk 24264 KH Veen






















































