

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 september 2022 |
| APK | 8 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 86.568 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 495 - € 541 |
Omschrijving
*** Voor het inplannen van een bezichtiging, gebruik referentienummer 40. ***
Aangeboden: een zeer nette en goed onderhouden BMW X5 45e uit september 2022. De auto beschikt over 389PK en heeft een maximum snelheid van 205 km per uur.
De auto is afkomstig van de eerste eigenaar en is altijd in onderhoud geweest bij de dealer.
De volledige onderhoudshistorie is terug te vinden in de boordcomputer van de auto.
Opties op basis van chassisnummer:
01CB CO2 omvang
01TC 20" lichtm.velg sterspaak 740M noodloop
0258 Banden met noodloopeigenschappen
02PA Wielbout met slot
02VB Bandenspanningsweergave
0302 Alarmsysteem
0322 Comforttoegang
03AC Aanhangwagenkoppeling
03MC M dakreling, Shadow Line
0402 Panoramadak elektrisch
0417 Zonnerolgardijn deur achter
0420 Verduisterde ruiten
0428 Gevarendriehoek en verbandspakket
0456 Zitting comfort met geheugen
04M5 Individual dashboard met leder bekleed
04NE Blow-By verwarmer
04U9 Akoestische voetgangersbescherming
0548 Kilometersnelheidsmeter
05AQ Active Guard Plus
05AZ BMW Laserlicht
0610 Head-Up Display
0688 Harman/Kardon Surround Sound systeem
06AF Wettelijke noodoproep
06C4 Connected Package Professional
06U3 BMW Live Cockpit Professional
06UX Vervallen touchfunctie BMW controller
0710 M leerstuurwiel
0760 Hoogglans Shadow line
07M9 M Schadow Line met uitgebreide scope
0801 Duitsland-uitvoering
0879 Boorddocumentatie Duits
08R9 Koelmiddel R1234yf
08TF Actieve voetgangersbescherming
0925 Dummy-SALAPA
0416 carbon-schwarz
VAHF Leder Merino koffie
01DF Emissienorm EU6 rde II
0230 Extra pakket EU-specifiek
02NH -sportrem
02TB Sport aut. transmissie
02VR Niveauregeling voor twee assen
0319 Geintegreerd universele afstandsbedienin
0337 M Sportpakket
03KA Geluidsisolerende ruiten
03MF M koplampen Shadow Line
0413 Bagagenet
0418 Kofferruimtepakket
0423 Vloermat velours
044A Bekerhouder met instelbare temperatuur
04HB Warmtecomfortpakket voor
04ML Interieurlijsten pianolak-zwart
04T8 Uitgebreid spiegelpakket
04UR Sfeerverlichting
05AC Grootlichtassistent
05AU Driving Assistant Professional
05DN Parkeerhulpsysteem Plus
0654 DAB-Tuner (voorbereid voor DAB+)
06AE Teleservices
06AK Connected Drive Services
06NW Telefonie met draadloos opladen
06UK Night Vision met personenherkenning
06WD WLAN Hotspot
0715 M aerodynamiek-kit
0775 Dakhemel antraciet
07R7 Innovatiespakket
0868 Taal Nederlands
08KA Olieverversingsinterval 24 mnd/30.000 km
08S2 Codering alarmsignaal
08WL Sep.aansturing Bluetooth/WiFi-module
09AA Bescherming buitenzijde
A080 AGM-accu 80 Ah
Bel of mail gerust voor meer informatie en/of een proefrit.
076 200 3882 of info@schalktrading.nl
Externe financiering mogelijk, vraag naar de voorwaarden.
Schalk Automotive in Etten-Leur is gespecialiseerd in de Duitse automerken BMW en MINI - en vooral in jou. Gezien de jarenlange ervaring in de autowereld is Schalk Automotive dé partner bij uw zoektocht naar een betrouwbare, jonggebruikte occasion. Vanaf onze locatie aan de Mon Plaisir 35 te Etten-Leur heten wij u van harte welkom!
Zoektermen: BMW, MINI, Cooper, Cooper S, JCW, NAVI, John Cooper Works, Automaat, M-Sport, BMW Black, BMW Touring, BMW Sedan
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Schalk Automotive heeft alle moeite genomen om de informatie op deze advertentie zo actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter niet uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Kunstlederen bekleding
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"""
- Achterruit apart te openen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Geluidwerend glas
- M Aerodynamica
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Veiligheid
- Achteruitrij assistent
- Afdaal assistent
- Bots herkenning en activatie
- Dodehoekdetectie met correctie
- Extra getint glas
- Rijstrooksensor met correctie
- Uitwijk assistent
Overig
- Comfort Access pakket (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing)
- Driving Assistant (Achteruitrij assistent)
- Driving Assistant Plus (Dodehoekdetectie met correctie, Rijstrooksensor met correctie, Uitwijk assistent)
- Elektrische trekhaak
- M Sportpakket ("Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20""", M Aerodynamica, Schakelmogelijkheid aan stuurwiel)
- Multimediasysteem Apple-carplay
- Oplaadmogelijkheid
- Safety-pack (Achteruitrij assistent, Bots herkenning en activatie)
- Stoelen-pakket (Lendesteunen (verstelbaar))
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Technische informatie
Bandenmaat: 265/50 R19
Aantal fasen acculader: 1
Laadvermogen: 740 kg
Wielbasis: 298 cm
Interieur
Interieurkleur: Bruin
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 29,7 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Leaseprijs: € 600 p/m (financial lease, 72 maanden); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Beschikbare afleverpakketten:
- 3 maanden garantie (€ 395): Premium pakket
Dit afleverpakket bevat: 3 maanden garantie (excl. slijtage), Halve tank brandstof, Nieuwe APK, Op peil brengen van olie, lucht en koelvloeistof, Tenaamstelling van de auto - 6 maanden garantie (€ 795): Deluxe pakket
Dit afleverpakket bevat: 6 maanden garantie, Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt volgens schema, Op peil brengen van olie, lucht en koelvloeistof, Volle tank brandstof - 12 maanden garantie (€ 1.795): Exclusive pakket
Dit afleverpakket bevat: 12 maanden garantie, Altijd een onderhoudsbeurt bij aflevering, Nieuwe APK, Op peil brengen van olie, lucht en koelvloeistof, Volle tank brandstof


BMW X5 - Afscheid Duurtest
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.998 cc |
| Max. vermogen | 210 kW (286 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.920 x 2.000 x 1.750 mm |
| gewicht | 2.410 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.150 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1.720 l |
| Inhoud brandstoftank | 69 l |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,6 s |
| Actieradius | 75 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 41 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Schalk Trading Automotive
Mon Plaisir 354879 AK Etten-Leur




















































































