

BMW X5
3.0d High Edition LEER PANO PDC XENON NETTE AUTO NAP APK
€ 4.4952006309.401 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 augustus 2006 |
| APK | 28 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 81.293 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 766 - € 805 |
Deze auto ziet er goed uit, rijdt en schakelt prima. NAP IS LOGISCH EN APK TOT 4-2027 -INRUIL IS MOGELIJK MAAR WEL TEGEN HANDELS PRIJZEN. VOOR MEER INFO KUNT U ONS MAILEN OF DIRECT BELLEN: 0651191563 Wij rekenen GEEN afleverkosten. U kunt bij ons al uw export documenten regelen inclusief verzekering, Optioneel: De kosten van 3 maanden extra garantie bedragen VA 495
Openingstijden zijn op maandag t m vrijdag van 9:00 tot 17:00, op zaterdag van 9:30 tot 16:00. Op zondag zijn we dicht. Het is mogelijk om een afspraak in te plannen buiten kantooruren, graag hiervoor even bellen. Wij raden u aan om even te bellen als u naar een auto wilt komen kijken, zo weet u zeker dat u niet voor niks rijdt. Kijk voor meer info en onze volledig voorraad op onze website: www.edkar.nl Tekstfouten voorbehouden.
Garantie: Geen aanvullende garantie
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.993 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.667 x 1.872 x 1.750 mm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| gewicht | 2.080 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.695 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 465 - 1.550 l |
| Inhoud brandstoftank | 93 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,8 s |
| Actieradius | 989 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,4 l/100km (1 op 10,6) |
| CO2-uitstoot | 250 g/km |
| Energielabel | G |


