

BMW X5
XDrive45e High Executive|M sport|Trekhaak|Headup|Pano
€ 46.9502021176.154 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 januari 2021 |
| APK | 18 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 116.971 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 495 - € 541 |
Bij BMW weet u: onder de motorkap zit standaard extra power verborgen. En dat is altijd lekker. Hoe zullen we het zeggen? BMW maakt rijden geweldig. Inderdaad. De krachtige motor geeft deze BMW uitstekende prestaties. Stel u voor: zoevend over de snelweg terwijl het gulle daglicht het lederen interieur binnenvalt door het elektrisch bediende glazen panorama dak. En wat gemak betreft: daar zorgt onder andere de elektrisch bedienbare achterklep voor. Zelfs op de koudste dagen zorgen de stoelverwarming met massagefunctie, stuurverwarming en verwarmbare achterbank voor een comfortabele rijervaring. Zijwaartse g-krachten worden solide opgevangen door de sportstoelen. Wat een comfort, wat een wegligging! De luchtvering en de comfortstoelen maken elke rit gerieflijk. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer LED koplampen, BMW M-sportpakket, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, treeplanken en LED-achterlichten.
Met het digitale dashboard in deze auto kunt u de interface van uw cockpit personaliseren. De 360 graden camera kan het blinde vlek probleem van de achteruitkijkspiegel oplossen, waardoor ongevallen worden voorkomen. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. In het zeldzame geval van een storing weet u nog eerder dan de monteur wat er mankeert. Uw smartphone met remote services geeft direct inzicht. Rijke klankkleur en een indrukwekkend geluidsspectrum komen van het Harman/Kardon audiosysteem. De BMW is standaard voorzien van: dashboard met spraakbediening, Harman Kardon-audiosysteem, navigatiesysteem met harde schijf, achteropkomend verkeer waarschuwing, kruisend verkeer detectie en automatische airconditioning.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze BMW X5 samen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Forward collision warning helpt u om kop-staart aanrijdingen te voorkomen. U bent mede dankzij head-up display, dodehoekdetectie, accident avoidance system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning en frontale botsbescherming steeds veilig onderweg.
Dealer onderhouden BMW X5 M-Sport! Full options met panorama, massage, memory, Harman/Kardon, luchtvering, stoel- & stuurverwarming en elektr. uitklapbare trekhaak. Laatste BMW-onderhoudsbeurt bij 171782km!
Neem contact op voor een afspraak en laat een proefrit het bewijs leveren!
Bandenmaat: 315/35 R21
Laadvermogen: 740 kg
Wielbasis: 298 cm
Aantal fasen acculader: 1
Interieurkleur: Bruin
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 29,7 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Wij doen ons best om alle informatie zo correct mogelijk weer te geven, maar type-, druk- en zetfouten zijn voorbehouden.
EXPORT & IMPORT DIENSTVERLENING – DE VELUWE AUTO’S
Auto exporteren? Wij verzorgen de exportafmelding snel en correct in samenwerking met de RDW.
Exportafmelding:
Zonder exportplaten en verzekering: €50 incl. btw
Met exportplaten en Groene Kaart-verzekering (15 dagen): €150 incl. btw
Auto geïmporteerd uit het buitenland en geen tijd om dit zelf te regelen?
Wij verzorgen de volledige importprocedure professioneel en efficiënt.
Inruil mogelijk.
Neem vooraf contact met ons op:
Telefoon / WhatsApp: 06 59070381
E-mail: info@develuweautos.nl
De Veluwe Auto’s – uw betrouwbare partner in auto-import en -export.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.998 cc |
| Max. vermogen | 394 kW (537 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.920 x 2.000 x 1.750 mm |
| gewicht | 2.410 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.150 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1.720 l |
| Inhoud brandstoftank | 69 l |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,6 s |
| Actieradius | 75 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 40 g/km |
| Energielabel | A |





