

BMW X5
xDrive50i High Executive
2013147.099 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Automatisch |
Carrosserie | SUV (5 deuren) |
Kleur | Zwart (Metallic) |
Aantal zitplaatsen | 5 |
Datum eerste toelating | 1 februari 2013 |
BTW aftrekbaar | ja |
Wegenbelasting/3mnd | € 424 - € 469 |
BMW X5 xDrive50i High Executive
Pakket: Innovation pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Edition Exclusive geeft natuurlijk al aan dat we hier met een hele volle variant te maken hebben van deze BMW X5 E70 van 2013. Dit Zwitserse exemplaar is dan natuurlijk ook voorzien van een goed gevulde optielijst. Zo vinden we er de volgende heerlijke opties in terug; 360 camera, soft-close, volledig leder dashboard, DAB radio, grootlicht assistent, etc.
Wij hebben de X5 vanuit Zwitserland geïmporteerd en inmiddels aangemeld bij de RDW voor een nieuw Nederlands kenteken.
Staat van de auto:
Even populair: een plaat van een auto, gewoon bijna in nieuwstaat. Geen doffe koplampglazen geen beschadigde velgen, gewoon een bijna nieuw exemplaar.
Het mooie frisse interieur straalt de kwaliteit van Zwitserland uit, dus gewoon helemaal strak.
Het rijden:
408 pk is echt wel heel fijn hoor in deze fraai SUV. BMW is inmiddels heer & meester geworden op SUV-gebied. Niet alleen de techniek maar met name de combinatie daarvan met de fijne en strakke rij-eigenschappen maken de X5 tot één van de meest gewilde SUV's in dit segment.
RIj je rustig, hoor je hem haast niet. Trap je hem wat dieper in dan laat hij op een beschaafde manier horen dat je wel met een beul van een motor onderweg bent.
Deze motoren zijn in principe probleemloos, zolang je de service-interval (olieservice 30.000 km) maar niet overschrijdt. En daar gaat het vaak mis.
Wij kochten deze X5 met de juiste historie, sterker nog de twee vorige eigenaren hebben de service binnen de 20.000 gemiddeld uitgevoerd.
Het onderhoud:
Deze X5 komt met een goed gestempeld serviceboekje. Het meeste onderhoud heeft bij de dealer plaats gevonden getuige de stempels.Uiteraard is deze X5 ook bij onze BMW-specialist langs geweest en daar hebben we de juiste puntjes nog even op de bekende 'I' gezet.Wij hebben het volgende onderhoud laten uitvoeren:
Bekijk meerdere en grote foto's op onze website: www.micexclusive.nl
Bent u zelf ook in het bezit van een exclusieve auto, een oldtimer of een Youngtimer en u wilt deze graag verkopen maar u heeft geen zin in de "rompslomp" en mensen aan de deur?
Dan doen wij dat graag voor u door middel van een consignatieverkoop.
Meer informatie vindt u op onze website, of stuur ons een email: info@micexclusive.nl
https://www.micexclusive.nl/service/consignatie-verkoop
Let op wij zijn alleen geopend op afspraak!
M.I.C Exclusive
Noordland 29A
4451rp Heinkenszand
0629043757
info@micexclusive.nl
www.micexclusive.nl
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Automatisch |
Carrosserie | SUV (5 deuren) |
Kleur | Zwart (Metallic) |
Aantal zitplaatsen | 5 |
Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
Aantal cilinders | 8 |
Cilinderinhoud | 4.395 cc |
Max. vermogen | 300 kW (409 pk) |
Massa | 2.165 kg |
Topsnelheid | 250 km/h |
Brandstofverbruik gecombineerd | 12,5 l/100km (1 op 8,0) |
CO2-uitstoot | 292 g/km |