

BMW X5
(g05) xDrive45e 394pk Aut High Executive Panoramadak
€ 52.950202188.119 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (4 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 juli 2021 |
| APK | 25 september 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 86.651 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 495 - € 541 |
Stevig, solide en uitermate prettig in rijgedrag. Kortom: een echte Duitse auto. Brandstofmotor, elektromotor? Deze hybride BMW X5 (g05) combineert ze. En dat is te merken bij de pomp, want die ziet u voortaan minder vaak. Ga samen met uw bijrijder lekker zitten in de verwarmbare voorstoelen. Uitstekende zitsteun en een strakke look? Daar zorgen de sportstoelen voor! De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. Het panoramadak zorgt voor zicht, licht en een enorm ruimtelijk gevoel. Natuurlijk behoren adaptive cruise control, LED koplampen, adaptief onderstel, adaptieve remlichten, elektronische parkeerrem en donker getint glas achter ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Deze auto klinkt naar meer. Dat is te danken aan het Harman/Kardon audiosysteem. De ingebouwde WIFI-hotspot heeft genoeg capaciteit voor meerdere gebruikers tegelijk. Bij de luxe van deze auto hoort ook automatische airconditioning. De audiobediening op het stuur draagt bij aan een veilige rit. Geen afleiding, geen tasten - de knoppen zitten onder uw vingers. De BMW is standaard voorzien van: Harman Kardon-audiosysteem, WIFI-hotspot, lederen sportstuur, DAB tuner, parkeersensoren voor en achter en regen- en lichtsensor.
In de BMW X5 (g05) heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Ook helpen het hill start assist en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
We kunnen ons voorstellen dat een proefrit wilt maken met deze auto. Belt u ons snel?
Constructiejaar: 2021-07
Laadvermogen: 740 kg
Wielbasis: 298 cm
Interieurkleur: Licht grijs
Emissieklasse: Euro 6
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG garantie 12 maanden
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
De genoemde consumenten prijzen zijn bij Autobedrijf Harry Levering rijklaar. Inclusief 12 maanden BOVAG garantie, onderhoudsbeurt en minimaal 6 maanden APK. Wij zijn ook bereikbaar via WhatsApp 06 42 91 74 49
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (4 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.998 cc |
| Max. vermogen | 290 kW (395 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.920 x 2.000 x 1.740 mm |
| gewicht | 2.410 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.150 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1.720 l |
| Inhoud brandstoftank | 69 l |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,6 s |
| Actieradius | 86 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,7 l/100km (1 op 58,8) |
| CO2-uitstoot | 27 g/km |
| Energielabel | A |





