

BMW X1
sDrive20i M-Sport|Pano|NL-Auto
€ 15.9502014122.579 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 december 2014 |
| APK | 29 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 48.235 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Origineel Nederlands geleverde BMW X1 sDrive20i M-Sport edition met maar 2 eigenaren, schadevrij en volledige onderhoudshistorie aanwezig.
Onder andere voorzien van: Elektrisch glazen panoramadak, Stoelverwarming, Alcantara M-Sport interieur, Full map navigatie, HiFi Geluidsinstallatie, Digitale climate control, Cruise control, Regen/lichtsensor, Afneembare trekhaak, Lederen dashboard bekleding, Bi-Xenon koplampen, etc.
VOLLEDIGE FOTOREPORTAGE OP WWW.PRINSAUTOMOBIELEN.NL
Al onze auto´s worden rijklaar, met een geldige APK en wettelijke garantie geleverd.
Uitgebreide garantie mogelijkheden en onderhoudsbeurten zijn mogelijk.
Heeft u vragen over de betreffende auto of bent u benieuwd naar uw inruilprijs van uw huidige auto, neem dan gerust contact met ons op.
Per mail via info@prinsautomobielen.nl of per telefoon/Whatsapp op 0165-635003.
WWW.PRINSAUTOMOBIELEN.NL
Disclaimer:
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan het advertentieportal of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Controleer en bespreek daarom de voor u belangrijke zaken alvorens u over gaat tot aankoop! Voor vragen over de exacte uitvoering, uitrusting en beschikbaarheid van de auto kunt u altijd contact met ons opnemen.
Modelreeks: 2012 - 2015
Modelcode: E84
Typenummer: VL91
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 276 cm
Interieurkleur: Stof grey shadow/anthrazit-schwarz
CO₂-uitstoot (NEDC): 160 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,3 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.480 x 1.798 x 1.567 mm |
| gewicht | 1.485 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.060 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 480 - 1.350 l |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Actieradius | 926 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,7 l/100km (1 op 11,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| CO2-uitstoot | 160 g/km |
| Energielabel | D |





