

BMW M5
5-serie |Individual Champagne |Carbon
€ 67.9502019125.664 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 oktober 2019 |
| APK | 24 oktober 2023 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 165.850 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
01CA Selectie COP relevante auto's
01DE Emissienorm EU6 RDE
01MA M sportuitlaatsysteem
022B BMW LM wiel dubbele spaak styling 706M
0230 EU-specifieke extra werkzaamheden
0248 Stuurwielverwarming
02PA Wielbout met slot
02VB Bandenspanningsweergave
0302 Alarmsysteem
0316 Achterklepbediening automatisch
0320 Ontfall, type-aanduiding
0322 Comforttoegang
0420 Verduisterde ruiten
0428 Gevarendriehoek en verbandspakket
0453 Stoelventilatie voorstoelen
0465 Neerklapbare achterbank
04MA M multifunctionele stoel
04NB Autom.airconditioning met 4-zoneregeling
04U0 Galvan.opp.vl.behand. bedien.elementen
04WN Interieurlijsten aluminium carbonstr.
0548 Kilometersnelheidsmeter
0552 Adaptieve LED-koplamp
05AC Grootlichtassistent
05AS Driving Assistant
05DN Parkeerhulpsysteem Plus
0688 Harman/Kardon Surround Sound systeem
06AC Intelligente noodoproep
06AE Teleservices
06AK Connected Drive Services
06C4 Connected Package Professional
06NW Telefonie met draadloos opladen
06U3 BMW Live Cockpit Professional
06WD WLAN Hotspot
08KA Olieverversingsinterval 24 mnd/30.000 km
08R9 Koelmiddel R1234yf
08TF Actieve voetgangersbescherming
09AA Bescherming buitenzijde
L070 L070 accuformaat 70AH
Modelreeks: 2017 - 2020
Modelcode: G30
Laadvermogen: 590 kg
Wielbasis: 298 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 241 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 10,7 l/100km (1 op 9,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 15,2 l/100km (1 op 6,6)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Wettelijk Standaard 1: Wettelijke garantie, geldige APK en RDW-leges.
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Neem voor meer informatie contact op met Ad Straver
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4.395 cc |
| Max. vermogen | 441 kW (601 pk) |
| Max. koppel | 750 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.970 x 1.900 x 1.473 mm |
| gewicht | 1.850 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.440 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 530 l |
| Inhoud brandstoftank | 68 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,4 s |
| Actieradius | 635 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 15,2 l/100km (1 op 6,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 8,1 l/100km (1 op 12,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,8 l/100km (1 op 9,3) |
| CO2-uitstoot | 241 g/km |
| Energielabel | G |





