

BMW M5
5-serie Competition 35 Jahre 1/350
€ 79.750202031.335 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 april 2020 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 61.690 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 318 - € 348 |
Hierbij biedt Private Collection Cars deze prachtige BMW M5 35 Jahre uit 2020 aan.
Ter ere van het 35 jarig bestaan van de ///M5 heeft BMW deze prachtige 35 Jahre uitgebracht. Als basis is de M5 Competition genomen en hier zijn wat aanpassingen aangebracht om het feestje te vieren. Dat betekent dat de ‘S63B44T4’-V8 in dit geval goed is voor 625 pk en 750 Nm. Dat zorgt voor indrukwekkende prestaties. Van 0-100 km/u doe je in slechts 3,3 seconden en in 10,8 seconden staat er 200 km/u op de digitale teller.
BMW heeft speciale 20″ lichtmetalen velgen in Y-Spaak design ontworpen, speciaal uitgevoerd in de kleur Graphite Gray. De kleur van de lak is Frozen Dark Gray II.
De remklauwen zijn voor de 35 Jahre speciaal in het zwart gelakt, tenzij je kiest voor keramische remschijven, dan krijg je de standaard goudkleurige remklauwen.
In het interieur is Individual Merino leder in het zwart met beige stiksels aangebracht. Op de cover van de bekerhouder prijkt een badge met daarop geschreven: ‘M5 Edition 35 Jahre 1/350’.
***Voor Nederlandse klanten! Prijs zoals geadverteerd is onze exportprijs exc BPM/CO2-tax.
Indien u deze BMW op Nederlands kenteken geleverd wilt krijgen komt er, op basis van de afschrijvingstabel, € 10.000,- aan BPM bovenop onze advertentieprijs. Het auto staat al op Nederlands kenteken.
Modelreeks: jul. 2018 - jul. 2020
Modelcode: G30
Laadvermogen: 590 kg
Wielbasis: 298 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Private Collection Cars Warmoeziersweg 14 2661EH BERGSCHENHOEK, NL 0103330430 http://www.privatecollectioncars.nl info@pccars.nl
Private Collection Cars is sinds 2017 RDW-erkend en sinds 2018 BOVAG-erkend. Dit betekent dat u bij ons altijd kunt rekenen op kwaliteit, transparantie en betrouwbaarheid. Al onze voertuigen worden standaard geleverd met 1 jaar garantie, met de mogelijkheid dit uit te breiden met BOVAG-garantie. Vraag één van onze verkopers naar de voorwaarden.
Heeft u vragen over dit voertuig of de volledige optielijst? Wij zijn bereikbaar per telefoon, e-mail en WhatsApp (+31103330430) — 24/7 voor u beschikbaar.
Wij heten u van harte welkom in onze showroom in Bergschenhoek, waar u tevens terecht kunt voor onderhoud aan uw voertuig.
Are you a foreign buyer (outside the Netherlands)? Please contact us for export prices excluding taxes (BPM and/or VAT).
Private Collection Cars
Warmoeziersweg 14 — 2661 EH Bergschenhoek
+31 (0)10 333 0430 — info@pccars.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4.395 cc |
| Max. vermogen | 460 kW (627 pk) |
| Max. koppel | 750 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.970 x 1.900 x 1.470 mm |
| gewicht | 1.850 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.440 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 68 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,3 s |
| Actieradius | 629 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 15,3 l/100km (1 op 6,5) |
| CO2-uitstoot | 252 g/km |
| Energielabel | G |



