

BMW M3
3-serie Competition | KERAMISCH | KUIPSTOELEN | ADAPTIVE | 360 CAMERA |
€ 93.900202264.900 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 maart 2022 |
| BTW aftrekbaar | nee |
Modelreeks: jan. 2020 - jun. 2022
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Wielbasis: 286 cm
Interieurkleur: Zwart
Fabrikant: Autotron Exclusive Graafsebaan 133 5248NL ROSMALEN, NL 0735233400 http://www.autotronexclusive.nl/ info@autotronexclusive.nl
Onderhoudsboekjes: Digitaal
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.993 cc |
| Max. vermogen | 375 kW (511 pk) |
| Max. koppel | 650 Nm |
| gewicht | 1.705 kg |
| Inhoud brandstoftank | 59 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,9 s |
| Actieradius | 602 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,8 l/100km (1 op 10,2) |
| Energielabel | G |



