
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

BMW 3-Serie
320i M-Sport LCI-2 Pano ACC 360 HUD 19inch El-klep
€ 45.900202453.865 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Parelmoer) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 oktober 2024 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 75.000 |
Omschrijving
VERWACHT! Deze unieke 320i staat binnenkort bij ons in Joure. Dravitgrau en LCI-2 dus de laatste facelift. Compleet met: M-Sportpakket, glazen dak, driving assistent profesional (o.a. ACC en alle veiligheidssystemen), 360-graden camera, head-up display, elektrische achterklep, adaptief onderstel, HiFi met dab, etc! Wilt u de primeur? Bel of stuur ons een bericht.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 02VF Adaptief M-onderstel
- 07M9 BMW Individual Hoogglans Shadow Line met uitbreiding
- 0316 Elektrisch te openen en te sluiten achterklep
- 0403 Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- 02PA Slotbouten
- 0322 Comfort toegang (keyless-entry)
- 0420 Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit
- 0552 LED koplampen adaptief
- 0715 M-Aerodynamicapakket
- 0760 Shadow Line raamlijsten (zwart hoogglans)
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Infotainment
- 06AE BMW TeleService
- 06C4 Connected Package Professional
- 06PA Personal ESIM
- 06U3 BMW Live Cockpit Professional
- 06VB Regeling infotainment
- 0676 HiFi audiosysteem
Interieur
- 0610 Head-Up Display (HUD)
- 02TB Sportautomaat (schakelmogelijkheid aan stuur)
- 02VL Variabele stuurbekrachtiging Sport
- 04LN Interieurlijsten Aluminium Rhombicle Anthrazit
- 04NE Blow-By verwarmer
- 04UR Ambiance interieurverlichting
- 05DC Hoofdsteunen achter neerklapbaar
- 06NX Draadloos oplaadstation
- 07A2 Innovatiepakket II
- 07LG Comfort pakket
- 0230 Extra pakket EU-specifiek
- 0431 Automatisch dimmende binnenspiegel
- 0465 In delen neerklapbare achterbankleuning
- 0481 Sportstoelen
- 0488 Elektrisch verstelbare lendensteun voorstoelen
- 0491 Rugleuning bestuurder in breedte instelbaar
- 0493 Opbergpakket
- 0494 Stoelverwarming voor
- 0710 M-Sportstuurwiel met leder bekleed
- 0775 Hemelbekleding Individual antraciet
- Airco separaat achter
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Milieu
- 01CB CO2 omvang
- 01DF Emissienorm Euro6 RDE II
Veiligheid
- 05AU Driving Assistant Professional
- 05DN Parking Assistant Plus
- 02VB Bandenspanningscontrolesysteem
- 05AC High-Beam Assistant
- 05AL Active Protection
- 05AQ Active Guard Plus
- 05DA Uitschakelbare airbag passagier
- 06AF Emergency Call
- 0302 Alarmsysteem klasse 3 af-fabriek
- 0428 Gevarendriehoek en EHBO-kit
- 0430 Spiegelpakket interieur en exterieur
- Autonomous Emergency Braking
- uitwijk assistent
Overige
- 0337 M-Sportpakket
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Comfort Pack (Lendesteun(en) verstelbaar, Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar, Voorstoelen verwarmd)
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Driving Assistant Professional (Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, Rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent)
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- Innovation pack (automatische snelheidsbegrenzing ISA, Bots herkenning systeem, Uitparkeer waarschuwing)
- kunstlederen/microvezel bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- M Aerodynamica
- M Sportpakket (hemelbekleding donker, kunstlederen/microvezel bekleding, M Aerodynamica, Variabele stuuroverbrenging)
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- Travel Pack (Extra getint glas achter)
- Uitparkeer waarschuwing
- Variabele stuuroverbrenging
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- zwarte (glans) exterieur delen
Meer informatie
Modeljaar: 2025
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Wielbasis: 285 cm
Interieurkleur: Zwart
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Fabrikant: Luxewagen Fabrykswei 2 8501ST JOURE, NL 0513785406 http://www.luxewagen.nl info@luxewagen.nl
Bedrijfsinformatie
Onze prijzen zijn all-in; dus rijklaar inclusief BOVAG-garantie of resterende fabrieksgarantie en inclusief BTW/BPM (tenzij anders vermeld). Dus geen extra afleveringskosten. Kijk op onze eigen website (luxewagen.nl) voor meer + HD-foto's. Niet alleen onze collectie is luxe, ook onze service! Met meer dan 20 jaar ervaring in de branche weten we dat service het belangrijkste is. Van goed en eerlijk advies voor de aankoop tot fantastische service na de aankoop. Ons team bestaat uit liefhebbers die hun vak verstaan. Dankzij rechtstreekse inkoop bij Duitse fabrikanten en importeurs bieden wij een zorgvuldig geselecteerd aanbod van dealer onderhouden en perfect uitgevoerde luxewagens, met een heldere historie. Leasen (ook starters/zzp-ers) en inruilen is geen probleem. Bel of stuur ons een bericht, we helpen u graag.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Parelmoer) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| gewicht | 1.490 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Inhoud brandstoftank | 59 l |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,4 s |
| Actieradius | 907 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| Energielabel | C |
Opties
Luxewagen BV
Fabrykswei 28501 ST Joure











































