PoweredBy
BMW iX
XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle Koets
€ 57.995202237.047 km
€ 57.995€ 47.930 excl. BTW
E-mail Bellen
BMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle Koets
BMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle KoetsBMW iX XDrive50 High Executive 112 kWh Dealer Oh Volle Koets
 

Kenmerken

  • Bouwjaar

    2022

  • Kilometerstand

    37.047 km

  • Brandstof

    Elektrisch

  • Transmissie

    Automatisch

  • Vermogen

    385 kW (524 pk)

  • APK geldig tot

    27 juni 2028

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Wijnands Automotive

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op.

Vraag een proefrit aan!

Je bod op BMW iX is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op BMW iX

Omschrijving

BMW iX xDrive50 112 kWh High Executive | 4-Wielbesturing | Luchtvering | Panoramadak | Massage | Head-up Display

Huisgarantie inbegrepen!

BMW iX xDrive50 112 kWh – 2022 – 37.000 km NAP – Volledig dealer onderhouden

Bent u op zoek naar een bijzonder luxe, krachtige en volledig elektrische SUV in absolute topklasse? Dan is deze BMW iX xDrive50 een auto die u gezien moet hebben. Deze prachtige BMW verkeert in een super nette staat en combineert indrukwekkende prestaties met een hoogwaardig interieur, innovatieve technologie en een bijzonder comfortabele rijervaring.

Met slechts 37.000 kilometer op de teller, een NAP-logische kilometerstand en een volledig aantoonbare onderhoudshistorie bij de BMW-dealer is dit een bijzonder aantrekkelijke auto voor wie op zoek is naar een verzorgde en luxe elektrische SUV.

De BMW iX onderscheidt zich door zijn moderne design, stille aandrijving en hoogwaardige afwerking. Dankzij de krachtige elektrische aandrijflijn en de vierwielaandrijving beschikt deze auto over indrukwekkende prestaties, terwijl de luchtvering en vierwielbesturing zorgen voor een comfortabele en stabiele rijervaring.

Belangrijkste kenmerken

- Bouwjaar 2022
- BMW iX xDrive50 112 kWh
- Volledig elektrisch
- Slechts 37.000 km
- NAP-logische kilometerstand
- Volledig dealer onderhouden
- Onderhoudshistorie volledig aantoonbaar
- Vierwielaandrijving
- Vierwielbesturing
- Adaptieve luchtvering
- 22 inch lichtmetalen velgen
- Panoramadak met variabele transparantie
- Lederen bekleding
- Comfortstoelen met massagefunctie
- Elektrisch verstelbare stoelen met geheugen
- Adaptieve cruisecontrol met Stop & Go
- Driving Assistant Professional
- Head-up display
- Parking Assistant Plus met rondomzichtcamera
- Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- Verwarmde voorstoelen
- Verwarmde achterbank
- Verwarmd stuurwiel
- Automatische airconditioning met gescheiden klimaatregeling achterin
- Navigatiesysteem met full-map navigatie
- Premium audio-installatie
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Comfort Access met keyless entry

Luxe en comfort op topniveau

Het interieur van deze BMW iX is ontworpen rondom comfort, ruimte en hoogwaardige materialen. De lederen bekleding, elektrisch verstelbare comfortstoelen en uitgebreide verstelmogelijkheden zorgen ervoor dat u ook tijdens langere ritten ontspannen onderweg bent.

De voorstoelen beschikken over een massagefunctie, terwijl de stoelverwarming voorin en achterin en het verwarmde stuurwiel het comfort tijdens koude dagen verder verhogen.

Het panoramadak met variabele transparantie geeft het interieur een ruimtelijk gevoel en laat u de lichtinval aanpassen aan uw wensen.

Ook aan de achterpassagiers is gedacht. Dankzij de afzonderlijke klimaatregeling achterin, de verwarmde achterbank en de ruime zitplaatsen is deze BMW bijzonder geschikt voor lange ritten met meerdere inzittenden.

Indrukwekkende elektrische prestaties

De BMW iX xDrive50 beschikt over een krachtige elektrische aandrijflijn met vierwielaandrijving. De auto levert circa 523 pk en accelereert in ongeveer 4,6 seconden van 0 naar 100 km/u.

De grote hoogvoltageaccu van circa 111,5 kWh bruto biedt een ruime actieradius, afhankelijk van rijstijl, weersomstandigheden en gebruik. Dankzij de elektrische aandrijving rijdt de iX bovendien bijzonder stil en soepel.

Met de aanwezige oplaadmogelijkheid kunt u de auto thuis of onderweg opladen. De combinatie van krachtige prestaties, comfort en elektrische efficiëntie maakt deze BMW geschikt voor zowel dagelijks gebruik als lange afstanden.

Vierwielbesturing en adaptieve luchtvering

Een van de grote pluspunten van deze uitvoering is de combinatie van vierwielbesturing en luchtvering.

De vierwielbesturing helpt de auto bij lage snelheden wendbaarder te maken en draagt bij hogere snelheden bij aan de stabiliteit. Dat is prettig bij parkeren, manoeuvreren en rijden op de snelweg.

De adaptieve luchtvering past zich aan de rijomstandigheden aan en draagt bij aan het hoge comfortniveau dat u van deze BMW mag verwachten.

Samen zorgen deze systemen voor een uitzonderlijk prettige rijervaring voor een SUV van dit formaat.

Geavanceerde rijassistentie en veiligheid

Ook op het gebied van veiligheid en rijassistentie is deze BMW zeer compleet uitgerust.

De aanwezige Driving Assistant Professional ondersteunt de bestuurder met diverse geavanceerde rijhulpsystemen. Denk hierbij aan rijstrookassistentie, dodehoekdetectie met correctie, adaptieve cruisecontrol en ondersteuning bij het wisselen van rijstrook.

Daarnaast beschikt de auto over onder meer:

- Head-up display
- Verkeersbordherkenning
- Vermoeidheidsherkenning
- Botsherkenning en remassistentie
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijassistent
- Uitwijkassistent
- Kruisend verkeer detectie
- Grootlichtassistent
- Parkeersensoren voor en achter
- Parking Assistant Plus
- Rondomzichtcamera
- Bandenspanningscontrolesysteem

De combinatie van deze systemen helpt u om ontspannen en met extra overzicht onderweg te zijn.

Technologie en connectiviteit

De BMW iX beschikt over een modern digitaal interieur met een volledig digitaal instrumentenpaneel, een head-up display en uitgebreide navigatiemogelijkheden.

Verder is de auto voorzien van Bluetooth, premium telefoonintegratie, spraakbediening, DAB-radio, WiFi-voorbereiding en een draadloze telefoonlader.

Ook de elektrisch verstelbare buitenspiegels met geheugen, automatisch dimmende spiegels en binnenspiegel en de elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen dragen bij aan het dagelijkse gebruiksgemak.

Parkeren en dagelijks gebruik

Ondanks zijn royale afmetingen is de BMW iX dankzij de vierwielbesturing en parkeerassistentie prettig te manoeuvreren.

De rondomzichtcamera geeft u goed zicht op de omgeving van de auto. De parkeersensoren voor en achter helpen bij het inschatten van afstanden en de parkeerassistentie ondersteunt bij het parkeren.

De elektrisch bedienbare achterklep maakt het in- en uitladen van bagage eenvoudiger. De achterbank is bovendien in delen neerklapbaar en de bagageruimte is voorzien van een bagage-scheidingsnet.

Onderhoud en staat

Deze BMW iX is volledig dealer onderhouden en de onderhoudshistorie is volledig aantoonbaar. De kilometerstand bedraagt slechts 37.000 kilometer en is NAP-logisch.

De auto verkeert in een super nette staat en is een aantrekkelijke keuze voor wie een jonge, luxe en complete elektrische BMW zoekt.

Kortom: een bijzonder complete BMW iX xDrive50 met krachtige elektrische prestaties, vierwielbesturing, luchtvering, panoramadak, massagecomfortstoelen, uitgebreide rijassistentie en een aantoonbare dealerhistorie.

Een auto die luxe, technologie, ruimte en rijcomfort op hoog niveau combineert.

Interesse in deze BMW? Neem gerust contact op met Wijnands Automotive voor meer informatie of om een bezichtiging en proefrit in te plannen.

Wijnands Automotive
Elsendorpseweg 47a
5424 TB Elsendorp
Info@WijnandAutomotive.nl

Aanvullende opties en accessoires

Comfort & Interieur

  • Airco separaat achter
  • Audio installatie high-end
  • Audio installatie premium
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Comfortstoel(en)
  • Draadloze telefoonlader
  • Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
  • Navigatie full map
  • Stoel ventilatie voor
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Telefoonintegratie
  • Telefoonintegratie premium
  • Verwarmde voorstoelen

Exterieur

  • "Lichtmetalen velgen 21"""
  • "Lichtmetalen velgen 22"""
  • 4-wiel besturing
  • Buitenspiegels elektrisch met geheugen
  • LED mistlampen
  • Panoramadak variabele transparantie
  • Premium kleur
  • Sluitbekrachtiging
  • Warmtewerende voorruit

Veiligheid

  • Achteruitrij assistent
  • Bots herkenning en activatie
  • Dodehoekdetectie met correctie
  • Extra getint glas
  • Rijstrooksensor met correctie
  • Stuurhulp
  • Uitwijk assistent
  • Zelfstandige rijstrookwissel

Overig

  • Comfort Access pakket
  • CoPilot Pack (Uitwijk assistent)
  • Driving Assistant Professional (Dodehoekdetectie met correctie, Rijstrooksensor met correctie, Uitwijk assistent, Zelfstandige rijstrookwissel)
  • Oplaadmogelijkheid
  • Parking Assistant Plus
  • Warmtecomfort pakket

Meer informatie

Algemene informatie

Nieuw: Ja

Technische informatie

Bandenmaat: 235/60 R20
Actieradius: 629 km
Accu laadsnelheid: 69 km actieradius per uur
Accu snellaadsnelheid: 759 km actieradius per uur
Laadvermogen: 660 kg
Wielbasis: 300 cm

Verbruik

Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 17,8 kWh/100km

Staat

Schade: schadevrij

Afleverpakketten

Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Huisgarantie

Overige informatie

Emissie: Zero emissie

Bedrijfsinformatie

Wij doen ons uiterste best om onze advertentieteksten zo nauwkeurig en volledig mogelijk op te stellen. Desondanks kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuistheden. Wij adviseren u daarom altijd de tekst zelf zorgvuldig te controleren.

Graag vragen wij u ook te bellen of per whatsapp een bericht te sturen bij interesse ivm de enorme overvloed aan berichten

Specificaties

BrandstofElektrisch
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voor_en_achterwiel
Transmissie Automatisch
Max. vermogen 385 kW (524 pk)
Max. koppel 765 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.950 x 1.970 x 1.700 mm
Draaicirkel 12,8 m
gewicht 2.485 kg
Max. toelaatbare gewicht 3.145 kg
Trekgewicht geremd 2.500 kg
Trekgewicht ongeremd 750 kg
Inhoud bagageruimte 500 - 1.750 l
Topsnelheid 200 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 4,6 s
Actieradius 629 km
EnergielabelA

Opties

    • ABS
    • Achter airbag
    • Airbag bestuurder
    • Airbag passagier
    • Bandenspanningscontrolesysteem
    • Electronic Stability Program
    • Hoofd airbag
    • Lane departure warning system
    • Traction Control
    • Verkeersbordherkenning
    • Vermoeidheidsdetectie
    • Zij-airbags

Wijnands Automotive

Elsendorpseweg 47 a

5424 TB Elsendorp

Bekijk occasions van aanbieder

Wat kost de autoverzekering?

Kenteken
Independer

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Vraag een proefrit aan!

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
Er is iets mis gegaan

Jouw vraag aan Wijnands Automotive

Je wordt teruggebeld

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Bel mij terug...

Je bod op BMW iX is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Doe een bod op BMW iX

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Vraag een inruilvoorstel aan