

BMW 5-Serie
530e xDrive M-Sport | SOH 90% | STUURVERWARMING | DAB | APPLE | CAMERA | TREKHAAK
€ 34.900202282.018 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 februari 2022 |
| APK | 23 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 68.674 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Autobedrijf Jan van Mourik en Zn. is al jaren een begrip in Geldermalsen, Culemborg en wijde omgeving. Wij weten als geen ander dat autorijden al duur genoeg is.
Bij ons kunt u terecht voor uitstekende service tegen een prima prijs. Of het nu gaat om onderhoud van uw auto, de aanschaf van een occasion of nieuwe auto of een wasbeurt voor uw auto, wij staan voor u klaar. Met een passende oplossing voor uw specifieke wensen. Wij gaan en staan voor kwaliteit en service!
De bovenstaande informatie is met zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten voorbehouden. Wijzigingen zijn te allen tijde mogelijk zonder voorafgaande kennisgeving. Kopers kunnen geen aanspraak maken op ontbrekende opties of specificaties die de koop zouden kunnen beïnvloeden.
Modelreeks: 2020 - 2023
Modelcode: G30 LCI
Laadvermogen: 615 kg
Wielbasis: 298 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Leaseprijs: € 1.209 p/m (private lease, 36 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 215 kW (293 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.960 x 1.870 x 1.483 mm |
| Draaicirkel | 12,4 m |
| gewicht | 1.945 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.560 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 l |
| Inhoud brandstoftank | 46 l |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 s |
| Actieradius | 50 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,6 l/100km (1 op 62,5) |
| CO2-uitstoot | 39 g/km |
| Energielabel | A |



