

BMW 5-Serie
550i High Executive PANO MEMORY VASTE PRIJS
€ 9.9992010262.970 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 april 2010 |
| APK | 16 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 103.542 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Te koop aangeboden: deze luxe en krachtige BMW 5-serie 550i High Executive, een comfortabele sedan die prestaties, rijcomfort en luxe perfect combineert. De sterke V8 benzinemotor zorgt voor indrukwekkende prestaties en een soepele rijervaring. De auto rijdt en schakelt goed.
De High Executive uitvoering staat garant voor een rijke uitrusting en een hoogwaardig afgewerkt interieur. Het interieur is voorzien van lederen bekleding en elektrisch verstelbare stoelen met memoryfunctie, wat zorgt voor optimaal comfort tijdens iedere rit.
Het panoramisch glazen dak zorgt voor extra licht en een ruimtelijk gevoel in het interieur. Daarnaast beschikt de auto over Xenon-verlichting, wat zorgt voor uitstekend zicht en een moderne uitstraling.
De auto wordt geleverd met twee sleutels en een aanwezige onderhoudshistorie. Een nieuwe APK is mogelijk in overleg, zodat u zorgeloos de weg op kunt.
Een nette en complete BMW 550i High Executive met krachtige V8 motor en luxe opties, ideaal voor wie comfort en prestaties wil combineren.
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 245/45 R18
Laadvermogen: 625 kg
Wielbasis: 297 cm
Interieurkleur: Beige
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Zakelijk financieren? Bij ons kunt u dezelfde dag nog rijden!
U kunt uw huidige auto, motor, bus, boot en camper bij ons inruilen.
Graag ontvangen wij enkele foto's van het interieur, exterieur, kilometerstand en eventuele schades of mankementen.
Dit mag per whatsapp naar 0634717945 of per e-mail naar info@pietersonautos.nl
Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn werken we waar mogelijk op afspraak.
Wij nodigen u van harte uit om langs te komen bij ons in onze showroom!
U kunt ons 7 dagen in de week bereiken per telefoon, whatsapp of e-mail en wij zullen zsm als mogelijk reageren.
Tot ziens in onze showroom, de koffie staat klaar!
*DISCLAIMER*
*Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Ondanks deze zorg en aandacht is het mogelijk dat inhoud onvolledig en/of onjuist is. Aan de Informatie in deze advertentie van Pieterson Auto’s B.V. kunnen geen rechten worden ontleend.*
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4.395 cc |
| Max. vermogen | 300 kW (409 pk) |
| Max. koppel | 600 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.900 x 1.860 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 12,0 m |
| gewicht | 1.805 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.430 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,0 s |
| Actieradius | 673 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,4 l/100km (1 op 9,6) |
| CO2-uitstoot | 243 g/km |
| Energielabel | F |





