

BMW 5-Serie
520i High Exec M-Pakket | Carplay | Dealerauto | Live Cockpit
€ 31.200202086.258 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 augustus 2020 |
| APK | 27 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 67.934 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 243 - € 268 |
Wauw! Wat steelt deze BMW de show, in de prachtige kleur Saphire schwarz met M-Pakket! Deze achterwielaangedreven auto heeft een automatische transmissie en een benzinemotor met 184pk. Dit is zeker een auto die is gebouwd voor jarenlang rijcomfort. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, verwarmde ruitensproeiers, elektrisch bediende ramen, elektrisch verstelbare stoelen met geheugen en zwarte hemel.
Bent u een fan van gemak? Gebruik Android auto/Apple Carplay en alle ondersteunende apps kunt u op het scherm gebruiken. Wat ook voor veel gemak en comfort zorgt, is de achteruitrijcamera! Zo ziet u precies wat er achter u gebeurt. Met DAB+ is er altijd een zender naar uw smaak. De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze BMW met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. Natuurlijk is deze BMW 5-serie voorzien van cruise control voor een uiterst comfortabele rijbeleving.
Deze auto bewijst zich bij een bezichtiging en proefrit! Komt u langs?
Modelreeks: jan. 2019 - jul. 2020
Modelcode: G30
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 695 kg
Wielbasis: 298 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2
Garantie: Premium Garant
Garantie: Diverse garantie pakketten beschikbaar variërend van 1 tot 6 maanden
Fabrikant: Pol Occasions Nijkerkerstraat 19a 3882PC PUTTEN, NL 06-53477057 http://www.poloccasions.nl info@poloccasions.nl
Al meer dan 25 jaar actief en gespecialiseerd in jong gebruikte BMW occasions. Onze auto’s worden bij binnenkomst technisch gecontroleerd in onze werkplaats. Zo hebben wij zicht op de uitgevoerde werkzaamheden en kunnen het verwachtte onderhoud vast meenemen. Na deze inspectie gaat de auto door naar onze detailer, zodat deze zowel technisch als optisch in topstaat wordt gepresenteerd.
Wij bieden mogelijkheden tot :
* Verschillende garantiepakketten
* Financiering
* Nieuwe APK
Inruil is in de meeste gevallen mogelijk. Voor een prijsindicatie ontvangen wij graag enkele foto’s via WhatsApp op 0653477057.
Wij adviseren u vooraf te informeren naar de beschikbaarheid. Ondanks zorgvuldige samenstelling kunnen aan deze advertentie geen rechten worden ontleend.
Openingstijden:
Maandag tot en met zaterdag op afspraak.
Neem telefonisch contact op om een afspraak te maken.
Pol Occasions
Nijkerkerstraat 19
3882 PC Putten
Mobiel : 0653477057
Mail : info@poloccasions.nl
Website : www.poloccasions.nl
Druk en typefouten onder voorbehoud.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 290 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.940 x 1.870 x 1.480 mm |
| gewicht | 1.515 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.210 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 530 l |
| Inhoud brandstoftank | 68 l |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,8 s |
| Actieradius | 1.214 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 157 g/km |
| Energielabel | B |





