

BMW 5-Serie
520i High Executive BLACK! garantie,
€ 21.9502017117.550 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 oktober 2017 |
| APK | 5 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 88.426 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
De soepele automaat in combinatie met de verfijnde benzinemotor zorgt voor een comfortabele en dynamische rijervaring. Dankzij de luxe High Executive uitvoering geniet je van hoogwaardige afwerking en moderne technologie.
Voorzien van een achteruitrijcamera voor extra gemak bij parkeren én Apple CarPlay, zodat je eenvoudig gebruikmaakt van navigatie, muziek en apps via je smartphone.
Met de inbegrepen huis garantie stap je bovendien zorgeloos in.
Highlights
High Executive uitvoering
Automaat – ultiem rijcomfort
Apple CarPlay
Achteruitrijcamera
Garantie inbegrepen
Bouwjaar 2017
Luxe en sportieve sedan
Stijlvolle BLACK uitvoering
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 225/55 R17
Laadvermogen: 695 kg
Wielbasis: 298 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bel nu voor een afspraak en overtuig uzelf.
INRUIL IS BIJ ONS ALTIJD MOGELIJK !
Voor een prijsopgave van uw inruilauto kunt u ons foto's en informatie over uw auto sturen via :
- WhatsApp op 06-11128956
FINANCIERING IS MOGELIJK, BEL OF E-MAIL ONS VOOR DE VOORWAARDEN.
Heeft u interesse of een vraag?
Aarzel dan niet en bel ons 06-11128956
U kunt ook 's avonds langskomen en in het weekend! ( OP AFSPRAAK )
Deze Occasion is voorzien van een complete onderhoud historie.
LET OP!
Wij proberen onze advertenties met uiterste zorg samen te stellen, maar de geselecteerde opties kunnen afwijken.
*Afgeleverd met nieuwe APK.
*Afgeleverd met onderhoudsbeurt.
*Tenaamstelling van het voertuig.
*Auto totaal gereconditioneerd.
* 12-6 Maanden garantie auto trust tegen meerprijs/afleverkosten
*Vaste Trekhaak Met 13-Polige Stekker, Meerprijs €650,-
Wij zijn gespecialiseerd in de import van auto's Is dit niet de juiste uitvoering of heeft u hem liever met andere opties of in een andere kleur? Wij kunnen u helpen met het zoeken van de juiste auto.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 290 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.940 x 1.870 x 1.480 mm |
| gewicht | 1.505 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.200 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 530 l |
| Inhoud brandstoftank | 68 l |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,8 s |
| Actieradius | 1.259 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | A |





