

BMW 5-Serie
523i High Executive
€ 8.7452012280.518 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 februari 2012 |
| APK | 18 februari 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 58.922 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
*Nieuwe Aircopomp 02/2025
*Hoge drukpomp vervangen 03/2025
*Remmerij voorzijde vervangen 07/2025
*Koppeling vervangen 10/2025
*Injectoren vervangen 11/2025
*Auto wordt verkocht met een nieuwe apk!
Kortom nooit op bezuinigd!!
Ongeëvenaarde motortechniek, indrukwekkende prestaties en krachtige Duitse kwaliteit. BMW maakt rijden geweldig. Met een zescilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak beschikt deze BMW over uitstekende prestaties. Voorzien van een lederen interieur: stijl en kwaliteit voor u en uw passagiers! Winter... Eerst krabben, dan genieten van de stoelverwarming. Xenonverlichting zorgt in het donker voor beter zicht.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. Parkeersensoren zijn een handig hulpmiddel om parkeerschades te voorkomen. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze BMW met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. De cruise control geeft elke flitser het nakijken. Ook dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem, sportstuurwiel, keyless entry en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening horen tot de voorzieningen op deze auto.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Veiliger en zuiniger? Het bandenspanningscontrolesysteem draagt daaraan bij.
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 297 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bij D.R.Auto’s werken wij uitsluitend op afspraak.
Vanwege ons kleine team willen wij iedere klant de juiste aandacht geven en rustig de tijd nemen voor bezichtigingen en proefritten.
Wij staan voor nette occasions, eerlijk advies en een hoge service — ook ná aflevering van de auto. Klanttevredenheid en betrouwbaarheid staan bij ons centraal.
✅ RDW aangesloten
✅ Keuze uit meerdere afleverpakketten
📍 Hoenderparkweg 48
7335 GV Apeldoorn
📞 Interesse? Neem gerust contact op om een afspraak in te plannen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.996 cc |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.899 x 1.860 x 1.464 mm |
| Draaicirkel | 12,0 m |
| gewicht | 1.600 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.235 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 238 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 921 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,5 l/100km (1 op 9,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| CO2-uitstoot | 177 g/km |
| Energielabel | C |





